MAXIKOL PU 610

MAXIKOL PU 610

2k polyuretánové lepidlo

Balenia:

 
10,5 kg (9 + 1,5)Paleta (ks): 36
 


 • MAXIKOL PU 610 je vysokokvalitné, dvojzložkové lepidlo na báze polyuretánu, plnív a prísad. Používa sa na lepenie všetkých druhov parkiet, drevených podláh a laminátu. Možno ho aplikovať na nasiakavé a nenasiakavé podklady, pri ktorých obsah vlhkosti neprekračuje 2,4%. Vyznačuje sa dobrou priľnavosťou a pružnosťou, takže môže byť použitý aj v systémoch s podlahovým vykurovaním.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: čistý, pevný, suchý, odolný voči tlaku, zbavený prachu, slabo spojených častí a mastnôt. . Nerovné podlahy treba vyrovnať cementovou samonivelačnou hmotou SAMOLIV. MAXIKOL PU 610 sa skladá z dvoch zložiek, pevnej A a tekutej B. Pomer miešania je A:B = 6:1. Zložky spojiť v predpísanom pomere a miešať po dobu 5 minút. Lepidlo je následne pripravené na použitie. Vlhkosť vzduchu pri kladení parkiet nesmie presiahnuť 2,4%, pričom pri aplikácii produktu MAXIKOL PU Primer môže povrch obsahovať do max. 3% vlhkosti. Vytvrdnutie začína po 40 minútach, pri teplote od +20°C. Otvorená doba a doba úplného vytvrdnutia závisia od teploty miestnosti, kde sa práca vykonáva. Lepidlo aplikovať ozubeným hladidlom podľa predpísaného štandardu, ktorý sa rozlišuje v závislosti od druhu materiálu, ktorý sa lepí. Ďalšie spracovanie parkiet, brúsenie a lakovanie môže byť vykonané najmenej 6 hodín po nalepení. Pracovné náradie očistiť, pokým lepidlo ešte nie je dostatočné spojené (handrou, papierom...).

  Trvanlivosť a skladovanie

  12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladovať v originálnom, nepoškodenom obale, v suchom a vetranom priestore, pri teplote +5°C až +25°C, chránenom pred priamym slnečným žiarením. Uchovávať mimo dosahu detí.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota je od +15°C až do +25°C.

  Spotreba

  0,8–2,0kg/m², v závislosti od pripravenosti podkladu a spôsobu aplikácie.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom