MAXIKOL PU PRIMER

MAXIKOL PU PRIMER

jednozložkový polyuretánový primer

Balenia:

 
4 lKartón (ks): -Paleta (ks): -
 


 • MAXIKOL PU Primer je vysokokvalitný, jednozložkový polyuretánový primer (základný náter). Používa sa ako základný náter na spevnenie poteru, ako aj pre systémy s podlahovým vykurovaním, pred aplikáciou lepidiel MAXIKOL PU. Môže sa používať na nasiakavé a nenasiakavé podklady, ktoré majú obsah vlhkosť nižšiu ako 3%. Preniká hlboko do nasiakavých povrchov, zlepšuje priľnavosť lepidla a znižuje nasiakavosť podkladu.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: čistý, pevný, suchý, odolný voči tlaku, zbavený prachu, slabo spojených častí a mastnôt. Vlhkosť vzduchu pri kladení parkiet nesmie presiahnuť 2,4%, pričom pri aplikácii produktu MAXIKOL PU Primer môže povrch obsahovať do max. 3% vlhkosti. MAXIKOL PU Primer je pripravený na použitie. MAXIKOL PU Primer nanášať krátkosrstým valčekom alebo jemným štetcom. Pri veľmi nasiakavých povrchoch ho aplikovať 2 krát. Druhú vrstvu aplikovať na vopred osušený náter (2–3 hodiny). Ak sa používa ako impregnácia, MAXIKOL PU Primer aplikovať až do úplného nasýtenia podkladu. Za optimálnych podmienok lepidlo môže byť aplikované po 4. hodinách od nanesenia základného náteru MAXIKOL PU Primer-u.

  Trvanlivosť a skladovanie

  12 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom a nepoškodenom obale, pri teplote +5°C až +25°C, chránenom pred priamym slnečným žiarením. Uchovávať mimo dosahu detí.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota je od +18°C do +25°C, pri maximálnej relatívnej vlhkosti vzduchu 60%. Nesmie sa používať pod +18°C.

  Spotreba

  100–300ml/m² v závislosti od drsnosti a nasiakavosti podkladu a spôsobu aplikácie.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom