MAXIKRIL® Hidrosol (1:5)

MAXIKRIL® Hidrosol (1:5)

hĺbková penetrácia

Balenia:

 
1,03kg1lKartón (ks): 12Paleta (ks): 324
5,14kg5lPaleta (ks): 60
18,54kg18lPaleta (ks): 24
 Poznámka. Produkt spadá aj do kategórie: Úprava vonkajších povrchov stien / Penetrácie

 • MAXIKRIL Hidrosol je špeciálny akrylátový hĺbkový náter určený na impregnáciu hladkých minerálnych a betónových vonkajších a vnútorných plôch, ako aj sadrokartónových dosiek. Zvlášť sa odporúča pri menej pevných povrchoch pred nanesením farieb a dekoratívnych omietok. Hlboko penetruje do podkladu, vyrovnáva ho, upevňuje, zvyšuje jeho odolnosť proti vode, zlepšuje adhéziu dokončovacích materiálov a znižuje ich spotrebu. MAXIKRIL Hidrosol nepoužívať, ak sa v dokončovacích prácach aplikujú materiály na silikátovej alebo silikónovej báze.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, zbavený prachu, mastnôt, zvetraných častí a starých náterov. Pred použitím MAXIKRIL Hidrosol riediť vodou v pomere 1:5. Aplikáciu vykonávať valčekom, štetkou alebo striekacím strojom v jednej vrstve. Doba schnutia za optimálnych podmienok je min. 6 hodín. Po použití pracovné náradie ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5 °C do +25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je od +10 °C do +30 °C. Nesmie sa používať pod +5 °C, ako ani pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi.

  Spotreba

  Od 40-50 ml/m2 v závislosti od drsnosti a absorbčnosti podkladu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom