GLETOLIN® S

GLETOLIN® S

biela cementová hmota na vyrovnávanie fasádnych povrchov

Balenia:

 
5kgPaleta (ks): 100
25kgPaleta (ks): 50
 Poznámka. Produkt spadá aj do kategórie: Úprava vonkajších povrchov stien / Vyrovnávacie hmoty

 • GLETOLIN S je prášková hmota na báze bieleho cementu, plnív a špeciálnych prísad, určená na gletovanie betónových a omietnutých vonkajších a vnútorných povrchov stien. GLETOLIN S sa vyznačuje ľahkosťou aplikácie a spracovateľnosťou. Vyhladené povrchy, ktoré sú úplne suché možno farbiť všetkými druhmi disperzných farieb v interiéroch, respektíve fasádnych farieb pri fasádnych povrchoch.

  Maximálna celková hrúbka dvojvrstvového náteru nesmie presahovať 3 mm.

  Spotreba: cca 1 kg/m2/1mm

 • Spôsob aplikácie

  GLETOLIN S 25 kg pridať do 9 l vody a miešať kým nevznikne homogénna hmota bez hrudiek. Počkať 15 minút a potom znovu intenzívne miešať. Takto pripravená hmota je pripravená na inštaláciu a musí byť spotrebovaná po dobu 2 hodín. Povrchy stien musia byť únosné, zbavené prachu, mastnôt a iných nečistôt. Pred aplikáciou GLETOLIN S povrchy penetrovať vhodným MAXIKRIL podkladom v závislosti od stavu povrchu. Hmota sa zvyčajne nanáša v dvoch vrstvách, ručne, nerezovým maliarskym hladidlom. Doba schnutia pred aplikáciou ďalšej vrstvy, respektíve pred brúsením za optimálnych podmienok je min. 24 hodín. Maximálna celková hrúbka dvojvrstvového náteru nesmie presahovať 3 mm. Takto gletované povrchy možno farbiť po 14. dňoch. Ihneď po použití pracovné náradie umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  6 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom a nepoškodenom obale, v suchom a vetranom priestore.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +10 °C až +30 °C. Nesmie sa používať pod +5 °C, ako ani pri silnom slnku, hmle a daždi. Čerstvo natreté povrchy, za optimálnych podmienok, chrániť pred poveternostnými vplyvmi po dobu min. 24 hodín.

  Spotreba

  1.0-2.0 kg/m2/1mm v závislosti od drsnosti povrchu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii