MAXIKRIL® (1:3)

MAXIKRIL® (1:3)

akrylátová penetrácia

Balenia:

 
1,01kg1lKartón (ks): 12Paleta (ks): 324
5,05kg5lPaleta (ks): 60
18,18kg18lPaleta (ks): 24
 Poznámka. Produkt spadá aj do kategórie: Úprava vonkajších povrchov stien / Penetrácie

 • MAXIKRIL je akrylátový primer určený na impregnáciu rôznych podkladov (tehla, betón, vláknocementové podklady a pod.) pred aplikáciou disperzných farieb a dekoratívnych omietok. MAXIKRIL sa ľahko aplikuje, rýchlo schne a kvalitne impregnuje povrch. Natreté povrchy sú vyrovnané, rovnomerne vyfarbené, menej absorbujú, majú zlepšenú adhéziu dokončovacích materiálov a znižujú ich spotrebu. Suchý náterový film je bezfarebný. MAXIKRIL nepoužívať, ak sa v dokončovacích prácach aplikujú materiály na silikátovej a silikónovej báze.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, zbavený prachu, mastnôt, zvetraných častí a starých náterov. Pred použitím MAXIKRIL riediť vodou v pomere 1:3. Aplikáciu vykonávať valčekom, štetkou alebo striekacím strojom v jednej vrstve. Doba schnutia za optimálnych podmienok je min. 6 hodín. Po použití pracovné náradie ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5 °C do +25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je od +10 °C do +30 °C. Nesmie sa používať pod +5 °C, ako ani pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi.

  Spotreba

  Od 50-75 ml/m2 v závislosti od drsnosti a absorbčnosti podkladu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom