GLETOLIN® G10

GLETOLIN® G10

Novinka

disperzná vnútorná hmota na vyhladenie

Balenia:

 
25kgPaleta (ks): 24
 Poznámka. Produkt spadá aj do kategórie:

 • GLETOLIN G10 je disperzná hmota pripravená na použitie na vyrovnávanie stien a stropov v interiéri. Je vhodný na vyhladenie vnútorných, pevne omietnutých povrchov stien, ale aj sadrokartónových dosiek. GLETOLIN G10 sa vyznačuje výnimočnou belosťou, jednoduchou aplikáciou a brúsením. Vyrovnané povrchy, ktoré sú úplne suché, sú ideálne na nanášanie náterov odolných voči stieraniu za sucha.

 • Spôsob aplikácie

  Podklad musí byť: suchý, nosný, čistý a zbavený voľne lepených častí, prachu, vodou riediteľných solí, mastnoty a iných nečistôt. Pred aplikáciou GLETOLIN G10 naimpregnujte povrchy vhodným základom MAXIKRIL v závislosti od stavu povrchu. GLETOLIN G10 je pripravený na použitie. Nanášajte na povrchy stien oceľovým hladidlom alebo nerezovou maliarskou stierkou. Dá sa aplikovať aj strojovo. Po vysušení by mala byť každá vrstva náteru dobre obrúsená brúsnym papierom. Doba schnutia pred nanesením ďalšej vrstvy, t.j. brúsením, za optimálnych podmienok je min. 12 hodín. Maximálna odporúčaná hrúbka jednej vrstvy je od 1 do 2 mm, pričom celková hrúbka vrstiev nesmie presiahnuť 3 mm. Po použití náradie ihneď umyte vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Uschovávať v originálnom, dobre zatvorenom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5°C do +25°C, ochránené pred priamym slnečným žiarením.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota je od +10°C do +30°C. Nepoužívajte pri teplote nižšej ako + 5°C.

  Spotreba

  1,5-2,0 kg/m2 v závislosti od drsnosti podkladu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii