GLETOLIN® G

GLETOLIN® G

100% akrylátová disperzná hotová hmota na vyrovnávanie vnútorných stien

Balenia:

 
1kgKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
5kgPaleta (ks): 96
15kgPaleta (ks): 33
25kgPaleta (ks): 24
 


 • GLETOLIN G je pastovitá hmota na báze akrylátu určená na gletovanie vnútorných, omietnutých povrchov stien, ako aj sadrokartónových dosiek. GLETOLIN G sa vyznačuje výnimočnou belosťou, ľahkosťou aplikácie a spracovateľnosťou. Vyhladené povrchy, ktoré sú úplne suché možno farbiť všetkými druhmi disperzných farieb.

  Odporúčaná maximálna celková hrúbka vrstvy je do 3 mm.

  Spotreba: cca 1,5 kg/m2/1mm

 • Spôsob aplikácie

  GLETOLIN G je pripravený na aplikáciu. Povrchy stien musia byť únosné, zbavené prachu, mastnôt a iných nečistôt. Pred aplikáciou GLETOLIN G povrchy penetrovať vhodným MAXIKRIL podkladom v závislosti od stavu povrchu. GLETOLIN G aplikovať na povrchy stien pomocou oceľovej murárskej lyžice alebo nerezovým maliarskym hladidlom. Môže sa aplikovať aj strojovo, pričom ho treba riediť trochou vody. Po vyschnutí každú vrstvu treba dobre vybrúsiť brúsnym papierom. Doba schnutia pred aplikáciou ďalšej vrstvy, respektíve pred brúsením za optimálnych podmienok je min. 12 hodín. Odporúčaná maximálna celková hrúbka vrstvy je do 3 mm. Ihneď po použití pracovné náradie umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  12 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom a nepoškodenom obale, pri teplote +5 °C až +25 °C, chránené pred priamym vplyvom slnečných lúčov.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +10 °C až +30 °C. Nesmie sa používať pod +5 °C.

  Spotreba

  1.5-2.0 kg/m2/1mm v závislosti od drsnosti povrchu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii