GLETOLIN® M

GLETOLIN® M

hmota na vyrovnávanie vnútorných stien (strojové nanášanie)

Balenia:

 
25kgPaleta (ks): 50
 


 • GLETOLIN M je prášková hmota určená na strojové gletovanie vnútorných, omietnutých povrchov stien, ako aj sadrokartónových dosiek. GLETOLIN M sa vyznačuje výnimočnou belosťou, ľahkosťou aplikácie a spracovateľnosťou. Vyhladené povrchy, ktoré sú úplne suché možno farbiť všetkými druhmi disperzných farieb.

  Odporúčaná maximálna celková hrúbka vrstvy je do 5 mm.

  Spotreba: cca 0,9 kg/m2/1mm

 • Spôsob aplikácie

  GLETOLIN M dávkovať do stroja, naštartovať a vykonať zlaďovanie potrebného množstva vody a rýchlosti miešania. Hotová hmota vo výstupnej dýze striekacieho stroja musí byť vhodnej hustoty. Povrchy stien musia byť únosné, zbavené prachu, mastnôt a iných nečistôt. Pred aplikáciou GLETOLIN M povrchy penetrovať vhodným MAXIKRIL podkladom v závislosti od stavu povrchu. Zvyčajne sa aplikuje v dvoch vrstvách. Po vyschnutí každú vrstvu treba dobre vybrúsiť brúsnym papierom. Doba schnutia pred aplikáciou ďalšej vrstvy, respektíve pred brúsením za optimálnych podmienok je min. 12 hodín. Odporúčaná maximálna celková hrúbka vrstvy je do 5 mm. Ihneď po použití pracovné náradie umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  12 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom a nepoškodenom obale, v suchom a vetranom priestore.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +10 °C až +30 °C. Nesmie sa používať pod +5 °C.

  Spotreba

  0.9-1.5 kg/m2/1mm v závislosti od drsnosti povrchu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii