MAXIKRIL® Block

MAXIKRIL® Block

akrylátová penetrácia na izoláciu škvŕn

Balenia:

 
1,03kg1lKartón (ks): 12Paleta (ks): 324
5,15kg5lPaleta (ks): 60
 


 • MAXIKRIL Block je akrylátový primer na blokádu, respektíve izoláciu škvŕn, ktoré sú rozpustné vo vode, ako sú škvrny od tabakového dymu, sadze, škvŕn zapríčinených premokaním strechy alebo povodňami. MAXIKRIL Block sa nanáša na suché, čisté, omietnuté, gletované povrchy a sadrokartónové dosky v interiéroch. MAXIKRIL Block nie je účinný, ak sú povrchy, ktoré sú znečistené predbežne ošetrované podobnými prostriedkami, ktoré nie sú na vodnej báze.

 • Spôsob aplikácie

  Podklad musí byť tvrdý, suchý, únosný, zbavený prachu, mastnôt, zvetraných častí a starých náterov. Pred použitím MAXIKRIL Block riediť vodou v pomere 1:3. Aplikáciu vykonávať štetkou, valčekom alebo striekacím strojom v jednej vrstve. Doba schnutia za optimálnych podmienok je min. 24 hodín. Povrchy ošetrené MAXIKRIL Block-om po vyschnutí záväzne natrieť disperznou farbou MAXIDIS alebo ULTRADIS v súlade s pokynmi výrobcu. Po použití pracovné náradie ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote od + 5 °C do + 25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota je medzi + 10 °C do + 30 °C. Nesmie sa používať pod + 5 °C.

  Spotreba

  Od 50-75ml/m2 v závislosti od drsnosti a absorbčnosti podkladu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom