MAXITON®

MAXITON®

natónovaná vysokokrycia umývateľná farba

Balenia:

 
1,5kg1lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
3,75kg2,5lPaleta (ks): 96
 


 • MAXITON je kvalitná, umývateľná farba s vysokou krycou schopnosťou, pripravená na použitie. Vyrobená je na báze akrylových spojív, oxidu titaničitého, plnív a špeciálnych prísad. Dobre priľne na podklad, má výbornú kryciu schopnosť, paropriepustnosť a odolnosťou voči vlhkému stieraniu. Vhodná je na dekoratívnu ochranu vnútorných stien. Vyrába sa v odtieňoch podľa vzorkovníka tónov MAXITON.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, čistý a bez slabo spojených častí, prachu, vodorozpustných solí, mastnôt a iných nečistôt. Starú farbu, ktorá je zle spojená, odstrániť mechanicky. Nerovné povrchy vyrovnať niektorým z GLETOLIN tmelov na vyhladzovanie vnútorných stien. Pred farbením steny impregnovať zodpovedajúcim MAXIKRIL podkladom v závislosti od stavu povrchu. MAXITON nie je potrebné riediť vodou lebo sa dodáva vo forme pripravenej na použitie, treba ho iba dôkladne premiešať po úplnú homogenizáciu. Nanáša sa štetcom alebo valčekom. Pri opätovnom farbení čistých plôch stačí jedna vrstva farby. Ak povrch nevymaľujete jednotnou kvalitou náteru alebo ak chcete dosiahnuť intenzívnejší tón, druhú vrstvu aplikovať po 6. hodinách, respektíve na vopred osušený náter. Po aplikácii pracovné náradie ihneď umyť čistou vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote +5 °C až +25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +10 °C až +30 °C. Nesmie sa používať pri teplote pod +5 °C.

  Spotreba

  125-185 ml/m2 v dvoch vrstvách v závislosti od drsnosti a absorbčnosti podkladu.


 • čierna

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii