MAXIGIPS®

MAXIGIPS®

Novinka

špeciálna vysokokrycia umývateľná farba (matná)
na steny a sadrokartóny bez nutnosti penetrovania sadrokartónu
trieda umývateľnosti: III.

Balenia:

 
4,59kg3lKartón (ks): -Paleta (ks): 96
7,65kg5lKartón (ks): -Paleta (ks): 60
22,95kg15lKartón (ks): -Paleta (ks): 24
 Poznámka. Produkt spadá aj do kategórie: Úprava vnútorných povrchov stien / Sadrokartonárske práce

 • MAXIGIPS je kvalitná interiérová disperzná farba, špeciálne vytvorená pre aplikáciu priamo na sadrokartón. Dobre priľne k podkladu, má výbornú kryciu schopnosť, výraznú belosť, paropriepustnosť a odolnosť voči vlhkému oteru. Je určený na všetky interiérové vysoko nasiakavé povrchy, ako sú minerálne povrchy a najmä na sadrokartónové dosky, na ktoré je možné ho aplikovať priamo, bez použitia základného náteru. MAXIGIPS sa vyrába v bielej farbe a je možné ho tónovať systémom MAXIMIX do pastelových odtieňov.

  APLIKÁCIA A REALIZÁCIA:
 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, čistý a zbavený voľne lepených častí, prachu, vodou riediteľných solí, mastnoty a iných nečistôt. Starú farbu, ktorá je zle spojená, odstrániť mechanicky. Nerovné povrchy vyrovnajte jednou z GLETOLIN stierok na vyrovnanie vnútorných stien. Pred maľovaním steny penetrovať zodpovedajúcou penetráciou MAXIKRIL, v závislosti od stavu povrchu. MAXIGIPS nanášajte štetcom, valčekom alebo striekacím strojom v dvoch krycích vrstvách. Farbu je možné riediť vodou do max. 20%. Druhú vrstvu naneste po 6 hodinách, respektíve na vopred osušený náter. Po aplikácii pracovné náradie ihneď umyť čistou vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote +5°C až +25°C, chránenom pred priamym slnečným žiarením.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota je od +10°C do +25°C. Nesmie sa používať pod +5°C.

  Spotreba

  125–185ml/m², v závislosti od drsnosti a nasiakavosti podkladu, techniky a spôsobu nanášania.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii