MAXIKRIL® Contact

MAXIKRIL® Contact

akrylátový adhézny mostík

Balenia:

 
1kgKartón (ks): 6
5kgPaleta (ks): 96
25kgPaleta (ks): 24
 Poznámka. Produkt spadá aj do kategórie: Úprava vonkajších povrchov stien / Penetrácie

 • MAXIKRIL Contact je hrubý akrylátový základný náter mikroarmovaný syntetickými vláknami a plnený kremenným zrnom. Používa sa na grundovanie podkladov pred aplikáciou strojových omietok ako adhézny most. MAXIKRIL Contact vyrovnáva savosť a zdrsňuje podklad, čo umožňujúce lepšiu priľnavosť neskôr aplikovaného materiálu. Nanáša sa na hladké betónové povrchy pred nanášaním sadrových a vápennocementových MAXIMAL strojových omietok.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, zbavený prachu, mastnôt, zvetraných častí a starých náterov. Pred použitím MAXIKRIL Contact premiešať, následne je pripravený na použitie. Aplikáciu vykonávať valčekom, štetkou alebo striekacím strojom, na striekanie v jednej vrstve, ak je to potrebné môže byť riedený vodou do 10%. Doba schnutia za optimálnych podmienok je min. 12 hodín. Po použití pracovné náradie ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  12 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5 °C do +25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je od +10 °C do +30 °C. Nesmie sa používať pod +5 °C, ako ani pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi. Čerstvo natreté plochy ochrániť po dobu aspoň 12 hodín od vonkajších vplyvov.

  Spotreba

  160-200 g/m2 v závislosti od drsnosti a absorbčnosti podkladu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom