MAXIKOL KP

MAXIKOL KP

lepidlo na klasické parkety

Balenia:

 
1 kgKartón (ks): 6Paleta (ks): -
5 kgKartón (ks): -Paleta (ks): 96
25 kgKartón (ks): -Paleta (ks): 24
 


 • MAXIKOL KP sa používa na lepenie všetkých druhov klasických parkiet a všetkých drevených prefabrikátov drobných rozmerov na betónové, drevené a podobné podklady.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: čistý, pevný, suchý, odolný voči tlaku, zbavený prachu, slabo spojených častí a mastnôt. Nerovné podlahy treba vyrovnať cementovou samonivelačnou hmotou SAMOLIV. Pred aplikáciou lepidla, povrchy je potrebné penetrovať vhodnou penetráciou MAXIKRIL, v závislosti od stavu povrchu. Vzhľadom na dobu sušenia, lepidlo neaplikovať na plochu väčšiu ako 1–2m², pred kladením parkiet. MAXIKOL KP je pripravený na použitie. MAXIKOL KP sa aplikuje ozubenou stierkou. Na aplikované lepidlo položiť parkety a dobre stlačiť. Podklad je pochôdzny po 24 hodinách. Ďalšie spracovanie parkiet, brúsenie a lakovanie je možné vykonať minimálne 5 dní po nalepení.

  Trvanlivosť a skladovanie

  12 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom a nepoškodenom obale, v suchom a vetranom priestore, pri teplote +5°C až +25°C, chránenom pred priamym slnečným žiarením.

  Prevádzková teplota

  Vlhkosť betónového podkladu je maximálne 2,5%; relatívna vlhkosť parkiet: 9%; pracovná teplota vzduchu, povrchu a parkiet má byť v rozmedzí +15°C až +25°C; najnižšia pracovná teplota je 12°C.

  Spotreba

  0,8–2,0kg/m², v závislosti od pripravenosti podkladu a spôsobu aplikácie.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom