BETAKRIL®

BETAKRIL®

akrylátová farba na betón

Balenia:

 
0,98kg0,65lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
4,50kg3lPaleta (ks): 96
7,50kg5lPaleta (ks): 60
22,50kg15lPaleta (ks): 24
 


 • BETAKRIL je kvalitná akrylátová farba na betón. Dobre priľnie na podklad, má vynikajúcu vodoodpudivosť, kryciu schopnosť, stálosť voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu, dobrú paropriepustnosť a alkalickú odolnosť. Používa sa na ochranu a dekoráciu zvislých vonkajších a vnútorných betónových povrchov, ako aj betónových strešných škridiel. Neodoláva vysokému mechanickému zaťaženiu a čiastočne je odolný proti pôsobeniu zriedených kyselín, zásad a ďalších chemických látok. Vyrába sa v 9 základných farbách aj ako báza pre tónovanie v systéme MAXIMIX.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, čistý a bez slabo spojených častí, prachu, rozpustných solí, mastnôt a iných nečistôt. Starú farbu, ktorá je zle spojená, odstrániť mechanicky. Nerovné povrchy vyrovnať niektorým z GLETOLIN tmelov na vyhladzovanie vonkajších stien. Pred farbením, povrchy impregnovať zodpovedajúcim MAXIKRIL podkladom, v závislosti od stavu povrchu. BETAKRIL nanášať štetcom, valčekom alebo striekaním v dvoch krycích vrstvách. Pričom farbu možno rozriediť vodou do 15%. Druhú vrstvu aplikovať po 6 hodinách, respektíve na vopred osušený náter. Po aplikácii pracovné náradie ihneď umyť čistou vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote +5°C až +25°C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota náteru, dreva a pracovného priestoru je +10 °C až +30 °C. Nesmie sa používať pri relatívnej vlhkosti vzduchu (r.v.v.) vyššej ako 80%, ako aj pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi. Čerstvo natreté plochy, v optimálnych podmienkach, ochrániť proti poveternostným vplyvom aspoň 24 hodín.

  Spotreba

  185 až 250 ml/m2 v dvoch vrstvách v závislosti od drsnosti a absorbčnosti podkladu.


 • 0000 - biela


  9000 - čierna

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii