MAXIFAS® ST

MAXIFAS® ST

silikátová fasádna farba

Balenia:

 
4,50kg3lPaleta (ks): 96
7,50kg5lPaleta (ks): 60
22,50kg15lPaleta (ks): 24
 


 • MAXIFAS ST je vysokokvalitná fasádna farba na báze vápenatého skla, akrylátových a silikónových spojív. Alkalický odolná, má vynikajúcu paropriepustnosť, dobrú vodoodpudivosť, odolnosť voči nečistotám, poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Používa sa na ochranu a dekoráciu vonkajších a vnútorných minerálnych povrchov. Vďaka svojim vynikajúcim vlastnostiam odporúča sa na obnovu starých budov. Vyrába sa v bielej farbe a môže sa tónovať v systéme MAXIMIX, v odtieňoch s označením ST.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, čistý a bez slabo spojených častí, prachu, rozpustných solí, mastnôt a iných nečistôt. Starú farbu, ktorá je zle spojená, odstrániť mechanicky. Nerovné povrchy vyrovnať niektorým z GLETOLIN tmelov na vyhladzovanie vonkajších stien. Pred farbením steny impregnovať zodpovedajúcim MAXIKRIL ST primerom. Po zaschnutí primera, MAXIFAS ST nanášať štetcom, valčekom alebo striekacím strojom v dvoch krycích vrstvách. Pričom farbu možno rozriediť vodou do 15%. Druhú vrstvu aplikovať po 12. hodinách, respektíve na vopred osušený náter. Po aplikácii pracovné náradie ihneď umyť čistou vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  9 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote +5 °C až +25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom. Uchovávať mimo dosahu detí.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +10 °C až +25 °C. Nesmie sa používať pri teplote pod +8 °C, ako aj pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi. Čerstvo natreté plochy, v optimálnych podmienkach, ochrániť proti poveternostným vplyvom aspoň 24 hodín.

  Spotreba

  175-300 ml/m2 v dvoch vrstvách v závislosti od drsnosti a absorbčnosti podkladu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii