GLETOLIN® DS

GLETOLIN® DS

hrubovrstvá biela cementová hmota na vyrovnávanie vnútorných a fasádnych povrchov stien

Balenia:

 
25kgPaleta (ks): 50
 Poznámka. Produkt spadá aj do kategórie: Úprava vonkajších povrchov stien / Vyrovnávacie hmoty

 • GLETOLIN DS je prášková hmota na báze bieleho cementu, na gletovanie vnútorných, omietnutých povrchov stien, ako aj sadrokartónových dosiek. GLETOLIN DS sa vyznačuje ľahkosťou aplikácie a spracovateľnosťou. Vyhladené povrchy, ktoré sú úplne suché možno farbiť všetkými druhmi disperzných farieb.

  Odporúčaná maximálna celková hrúbka vrstvy je do 10 mm.

  Spotreba: cca 9 kg/m2/10mm

 • Spôsob aplikácie

  GLETOLIN DS 25 kg pridať do 7 l vody a miešať kým nevznikne homogénna hmota bez hrudiek. Počkať 15 minút a potom znovu intenzívne miešať. Takto pripravená hmota je pripravená na inštaláciu a musí byť spotrebovaná po dobu 24 hodín. Povrchy stien musia byť únosné, zbavené prachu, mastnôt a iných nečistôt. Pred aplikáciou GLETOLIN DS povrchy penetrovať vhodným MAXIKRIL podkladom v závislosti od stavu povrchu. Pripravenú hmotu aplikovať na povrchy stien pomocou oceľovej murárskej lyžice alebo nerezovým maliarskym hladidlom. Po vyschnutí každú vrstvu treba dobre vybrúsiť brúsnym papierom. Doba schnutia pred aplikáciou ďalšej vrstvy, respektíve pred brúsením za optimálnych podmienok je min. 12 hodín. Odporúčaná maximálna celková hrúbka vrstvy je do 10 mm. Ihneď po použití pracovné náradie umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  12 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom a nepoškodenom obale, v suchom a vetranom priestore.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +10 °C až +30 °C. Nesmie sa používať pod +5 °C.

  Spotreba

  0.9-1.5 kg/m2/1mm v závislosti od drsnosti povrchu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii