NANOFAS®

NANOFAS®

nano-silikátová fasádna farba


 • NANOFAS je vysokokvalitná fasádna farba na báze kompozitných nano-silikátových spojív. Vyznačuje sa výbornou priľnavosťou k podkladu, výraznou paropriepustnosťou, pevnosťou, odolnosťou proti znečisteniu a vysokou vodoodpudivosťou. Je odolná voči atmosférickým vplyvom a UV žiareniu. Je určená na ochranu a dekoráciu vonkajších a vnútorných minerálnych stenových povrchov. Vyrába sa v bielej farbe a ako tónovací základ na systéme MAXIMIX.

 • Spôsob aplikácie

  Podklad musí byť: suchý, nosný, čistý a zbavený voľne lepených častí, prachu, vodou riediteľných solí, mastnoty a iných nečistôt. Starý náter, ktorý nie je dobre priľnutý, odstráňte mechanicky. Nerovné povrchy je potrebné vyrovnať pomocou jednej zo zmesí GLETOLIN na vyhladenie vonkajších stien. Pred maľovaním steny naimpregnujte vhodným podkladom MAXIKRIL, v závislosti od stavu povrchu. NANOFAS nanášajte štetcom, valčekom alebo striekacím strojom v dvoch krycích vrstvách. Farbu je možné riediť vodou do 15%. Druhú vrstvu naneste po 6 hodinách, teda na predtým zaschnutý náter. Po použití náradie ihneď umyte vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Uschovávať v originálnom, dobre zatvorenom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5°C do +25°C, ochránené pred priamym slnečným žiarením.


  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je od +10°C do +30°C. Nesmie sa používať pod +5°C, ako aj pri silnom slnečnom svetle, vetre, hmle a daždi. Čerstvo natreté povrchy za optimálnych podmienok chrániť pred poveternostnými vplyvmi minimálne 24 hodín.

  Spotreba

  175-300 ml/m² v dvoch vrstvách v závislosti od drsnosti a nasiakavosti podkladu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii