MAXIDECOR® TogaMAXIDECOR® Toga

MAXIDECOR® Toga

Novinka

dekoratívny náter na vytvorenie textilného efektu


 • MAXIDECOR Toga je interiérový dekoratívny textúrovaný náter výnimočnej kvality, vyrobený na báze vodou disperzného akrylátového spojiva, špeciálnych plnív, prísad a pigmentov. Je určený na ochranu a dekoráciu vnútorných povrchov stien a použitím rôznych nástrojov, nanášania a textúrovania je možné dosiahnuť množstvo rôznych efektov. Dá sa tónovať na systéme MAXIMIX.

  Aplikácia a realizácia:
 • Spôsob aplikácie

  Podklad musí byť: suchý, nosný, čistý a zbavený voľne lepených častí, prachu, vodou riediteľných solí, mastnoty a iných nečistôt. Starý náter, ktorý nie je dobre priľnutý, odstráňte mechanicky. Nerovné povrchy uhlaďte akrylovou stierkou GLETOLIN G. Následne naneste na povrch MAXIDECOR Smooth Primer tónovaný v približnom odtieni dokončovacej hmoty podľa pokynov výrobcu. Po zaschnutí základného náteru naneste MAXIDECOR Toga, ktorý je dodávaný pripravený na použitie, stačí ho dobre premiešať. MAXIDECOR Toga tónovaný na systéme MAXIMIX a MAXIDECOR Toga rôznych šarží a dátumov výroby musia byť homogenizované! Technika aplikácie: MAXIDECOR Toga naneste rovnomerne na povrch v hrubšej vrstve valčekom alebo štetcom. Po nanesení a skôr, ako materiál začne schnúť, prejdite nanesený materiál umelou trávou a urobte lineárne značky. Po zaschnutí prvej vrstvy môžete celý proces nanášania a formovania liniek zopakovať, len tentoraz v priečnom smere. Po úplnom vyschnutí materiálu môžete textúru steny dodatočne zvýrazniť pomocou tenkovrstvových dekoračných náterov MAXIDECOR: Velatura, Velvet, Glamour, Oceano. Pre dodatočnú ochranu proti opotrebovaniu a škvrnám použite ochranný lak na steny MAXITOP.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte v pôvodných, dobre uzavretých a nepoškodených obaloch, pri teplote +5°C až +25°C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota je od +10°C do +25°C. Nesmie sa používať pod +5°C.

  Spotreba

  2-4 m²/l, v závislosti od drsnosti a nasiakavosti podkladu, techniky a spôsobu nanášania.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom