MAXITOP®

MAXITOP®

Novinka

bezfarebný ochranný lak (lesk / satén / mat)

Balenia:

 
1,40kg1lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
 


 • MAXITOP je bezfarebný ochranný, umývateľný lak na báze akrylátových spojív a aditív. Nanáša sa na už vymaľované vnútorné steny, vďaka čomu sa dosiahne vynikajúca odolnosť voči opotrebeniu. Odporúča sa na ochranu stien v priestoroch, kde je veľka frekvencia, napr. chodby, schodiská a pod. Taktiež je výbornou voľbou na ochranu stien v reštauráciách, školách, nemocniciach, škôlkach a iných verejných priestoroch. Vyrába sa ako matný, saténový a lesklý náter.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť kvalitne pripravený a vymaľovaný s jednou z umývateľných farieb MAXIMA v dvoch vrstvách so súladom s pokynmi výrobcu. Po vysušení náteru umývateľnej farby, respektíve pri optimálnych podmienok po 6. hodinách, možno naniesť MAXITOP lak v jednej vrstve. MAXITOP treba dobre premiešať pred aplikáciou. Pokiaľ sa nanáša štetcom alebo valčekom, nie je ho potrebné rozriediť, pokiaľ sa nanáša striekacím zariadením, môže sa rozriediť vodou max. do 5%. Po aplikácií náradie umyť čistou vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu uvedeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre zatvorenom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5°C do +25°C, chránene pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota je od +10°C do +30°C. Nesmie sa používať pod +5°C.

  Spotreba

  8-10m2/L v jednej vrstve, v závislosti od drsnosti a absorpcie podkladu, techniky a spôsobu nanášania.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii