STIROMOL® Thermo White

STIROMOL® Thermo White

Novinka

biele lepidlo na polystyrén a sieťku

Balenia:

 
25kgPaleta (ks): 48
 


 • STIROMOL Thermo White je biele, jednozložkový, elastický, suchý typ stavebného lepidla, vyrobený na báze bieleho cementu a syntetických spojív s prídavkom prísad. Je určený na lepenie polystyrénu na všetky druhy minerálnych podkladov, ako aj na výstužnú vrstvu na doskách EPS.

 • Spôsob aplikácie

  STIROMOL Thermo White 25kg pridať do 6-6.5l vody a miešať kým nevznikne homogénna hmota bez hrudiek. Počkať 10 minút a znovu intenzívne premiešať. Takto pripravená hmota je pripravená na inštaláciu a musí byť spotrebená po dobu 2hodín. STIROMOL Thermo White aplikovať na okraj tepelnoizolačné dosky a v 3-6 bodoch v strede dosky (pokrytie dosky min. 40%),a vtláčaním lepiť na pevný a čistý povrch. Na zalepené tepelnoizolačné dosky, po 2-3 dňoch, odporúčame kotvenie (6 kusov/m²). Nastavenie armovanej sieťky vykonávať vtláčaním do aplikovanej vrstvy STIROMOL Therma White, s hrúbkou 2-3mm, s presahom 10cm, a potom celý povrch vyrovnať STIROMOL Thermom White. Celková hrúbka aplikovaného STIROMOL Therma Whita by mala byť min. 4mm.

  Trvanlivosť a skladovanie

  6 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom a nepoškodenom obale, v suchom a vetranom priestore.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +10°C až +30°C. Nesmie sa používať pri teplote pod +5°C, ako ani za silného slnka, vetra, hmly a dažďa. Čerstvo aplikovaný povrch, za optimálnych podmienok, ochrániť proti poveternostným vplyvom minimálne 24 hodín.

  Spotreba

  Od 3.5-5kg/m², na lepenie; Od 4-5kg/m², na armovanie.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom