STIROMOL® Bazni

STIROMOL® Bazni

lepidlo na polystyrén

Balenia:

 
25kgPaleta (ks): 48
 


 • STIROMOL Bazni je jednozložkový suchý typ stavebného lepidla, vyrobený z hydraulických a syntetických spojív, určený na lepenie polystyrénu na minerálne podklady.

 • Spôsob aplikácie

  STIROMOL Bazni 25 kg pridať do 5.5-6 l vody a miešať, kým nevznikne homogénna hmota bez hrudiek. Počkať 10 minút a znovu intenzívne premiešať. Takto pripravená hmota je pripravená na inštaláciu a musí byť spotrebovaná po dobu 2 hodín. STIROMOL Bazni aplikovať na tepelnoizolačné dosky (pokrytie dosky min. 40%), a stláčaním ich lepiť na pevný a čistý povrch. Na zalepené tepelnoizolačné dosky, po 2-3 dňoch, odporúčame kotvenie (6 kusov/m2).

  Upozornenie:
  STIROMOL Bazni používať iba na lepenie polystyrénových dosiek. Tento výrobok nie je určený na armovanie sieťky ani ako dokončovacia vrstva.

  Trvanlivosť a skladovanie

  6 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom a nepoškodenom obale, v suchom a vetranom priestore.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +10 °C až +30 °C. Nesmie sa používať pri teplote pod +5 °C, ako ani za silného slnka, vetra, hmly a dažďa. Čerstvo aplikovaný povrch za optimálnych podmienok ochrániť proti poveternostným vplyvom minimálne 24 hodín.

  Spotreba

  Od 3,5 kg/ m2 v závislosti od povrchu steny.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom