STIROMOL® Thermo

STIROMOL® Thermo

lepidlo na polystyrén a sieťku

Balenia:

 
25kgPaleta (ks): 48
 


 • STIROMOL Thermo je jednozložkový, vysokoelastický suchý typ stavebného lepidla, vyrobený z hydraulických a syntetických spojív, s prídavkom prísad. Určený je na lepenie polystyrénu na všetky druhy minerálnych podkladov, ako aj na armovaciu vrstvu dosiek EPS.

 • Spôsob aplikácie

  STIROMOL Thermo 25 kg pridať do 6-6.5 l vody a miešať kým nevznikne homogénna hmota bez hrudiek. Počkať 10 minút a znovu intenzívne premiešať. Takto pripravená hmota je pripravená na inštaláciu a musí byť spotrebovaná po dobu 2 hodín. STIROMOL Thermo aplikovať na okraj tepelnoizolačnej dosky a v 3-6 bodoch v strede dosky (pokrytie dosky min. 40%),a vtláčaním lepiť na pevný a čistý povrch. Na zalepené tepelnoizolačné dosky po 2-3 dňoch odporúčame kotvenie (6 kusov/m2). Nastavenie armovacej sieťky vykonávať vtláčaním do aplikovanej vrstvy STIROMOL Therma, s hrúbkou 2-3 mm, s presahom 10 cm, a potom celý povrch vyrovnať STIROMOL Thermo-m. Celková hrúbka aplikovaného STIROMOL Therma by mala byť min. 4 mm.

  Trvanlivosť a skladovanie

  6 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom a nepoškodenom obale, v suchom a vetranom priestore.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +10 °C až +30 °C. Nesmie sa používať pri teplote pod +5 °C, ako ani za silného slnka, vetra, hmly a dažďa. Čerstvo aplikovaný povrch za optimálnych podmienok ochrániť proti poveternostným vplyvom minimálne 24 hodín.

  Spotreba

  Od 3.5-5 kg/m2 na lepenie

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom