MAXITHERM® Fiberglass MeshMAXITHERM® Fiberglass MeshMAXITHERM® Fiberglass Mesh

MAXITHERM® Fiberglass Mesh

certifikovaná sklotextilná sieťka na sieťkovanie v systémoch ETICS

Balenia:

 
145g/m2 - 50m2/balORANŽOVÁPaleta (ks): 33
160g/m2 - 50m2/balBIELAPaleta (ks): 33
 


 • Sklotextilná sieťka MAXITHERM Fiber Glass Mesh 145/160 je alkalicky odolná s otvorom 4 x 5mm a povrchovou hmotou väčšou ako > 145g/m², respektíve > 160g/m². Určená je na vyhotovenie spevnených, výstužných vrstiev vo fasádnych systémoch MAXITHERM. Sklotextilnú sieťku MAXITHERM Fiber Glass Mesh 145/160 možno použiť aj pri obnove fasád, na vyhotovenie výstužných vrstiev na problematických povrchoch.

  Oranžová sklotextilná sieťka má hmotnosť 145g/m².
  Biela sklotextilná sieťka má hmotnosť 160g/m².

 • Spôsob aplikácie

  Po upevnení tepelnoizolačnej vrstvy naneste príslušné lepidlo STIROMOL na sieťkovanie. Lepidlo naneste po celej šírke rolky sklotextilnej sieťky. Pri ≈2/3 minimálnej hrúbky vrstvy, položte sklotextilnú sieťku na čerstvé lepidlo, pričom sa uistite, že nie sú žiadne záhyby. Priliehajúce rolky musia mať presah minimálne 10cm. Potom metódou „mokré do mokrého“ naneste vrstvu príslušné lepidla STIROMOL na sieťkovanie tak, aby sklotextilná sieťka bola úplne pokrytá ≈1/3 alebo ≈1/2 celkovej hrúbky výstužnej vrstvy. Hrúbka vrstvy a presná poloha sieťky sa prispôsobuje podľa typu využitia.

  Trvanlivosť a skladovanie

  Doba použitia je neobmedzená. Skladovať v originálnom, dobre uzatvorenom a nepoškodenom obale, chránenom pred priamym teplom, slnečným žiarením a mechanickým poškodením na rovnom, suchom a uzavretom priestore.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota je od +10°C do +30°C. Nepoužívajte pri teplote nižšej ako + 5°C.

  Spotreba

  1,1m²/m².

 • BIELA

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom