MAXIDECOR® Quartz Primer

MAXIDECOR® Quartz Primer

textúrovaný krycí základný náter

Balenia:

 
1,40kg1lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
5kg3lPaleta (ks): 96
 


 • MAXIDECOR Quartz Primer je textúrovaný krycí základný náter, ktorý sa používa pred aplikáciou určitých dekoratívnych techník MAXIDECOR. MAXIDECOR Quartz Primer umožňuje pomalšie schnutie týchto náterov a poskytuje viac času na ich spracovanie. Samotná textúra náteru uľahčuje aplikáciu hrubovrstvových dekoratívnych techník a tenkovrstvovým dekoratívnym náterom dodáva ďalší rozmer. Dodáva sa v bielej farbe a v prípade potreby je tónovateľný do približného odtieňa finálnej vrstvy MAXIDECOR dekoračného náteru.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, nosný, čistý a bez slabo priľnutých častí, bez prachu, vodou riediteľných solí, mastnoty a iných nečistôt. Starý náter, ktorý nie je dobre priľnutý, mechanicky odstrániť. Nerovné povrchy vyrovnať jednou zo zmesí GLETOLIN na vyhladenie vnútorných stien. Pred maľovaním naimpregnujte steny vhodným MAXIKRIL podkladom v závislosti od stavu povrchu. MAXIDECOR Quartz Primer nanášať štetcom, valčekom alebo rozprašovačom pri čom ho možno riediť vodou až do 10%. Ak povrch nenatriete jednotnou kvalitou filmu alebo ak chcete dosiahnuť intenzívnejší tón, druhú vrstvu natrieť po 6 hodinách, resp. na predsušený náter. Po použití náradie ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  Optimálna prevádzková teplota je od +10 °C do +30 °C. Nesmie sa používať pod +5 °C.

  Prevádzková teplota

  18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladujte v pôvodných, dobre uzavretých a nepoškodených obaloch, pri teplote +5 °C do +25 °C, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

  Spotreba

  8–9 m²/L v dvoch vrstvách v závislosti od kvality pripravených plôch, techniky a spôsobu aplikácie.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii