MAXIDECOR® AuraMAXIDECOR® AuraMAXIDECOR® AuraMAXIDECOR® AuraMAXIDECOR® Aura

MAXIDECOR® Aura

Novinka

dekoračný lak so špeciálnymi mikrokryštalickými hranolmi

Balenia:

 
1,40kg1lKartón (ks): 6
4,20kg3lPaleta (ks): 96
 


 • MAXIDECOR Aura je polopriehľadný dekoratívny lak so špeciálnymi mikrokryštalickými hranolmi, ktoré odrážajú rôzne farby v závislosti od uhla pohľadu. Rozsah farebného odlesku siaha od tyrkysovej, cez modrú až po fialovú. Je určený na vnútorné povrchy stien. Vyznačuje sa výnimočnou krásou, je vodou umývateľný a úplne neškodný pre človeka a životné prostredie.

  APLIKÁCIA A REALIZÁCIA:

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, čistý a bez slabo spojených častí, prachu, vodorozpustných solí, mastnôt a iných nečistôt. Starú farbu, ktorá je zle spojená, odstrániť mechanicky. Nerovné povrchy vyrovnajte akrylátovou vyrovnávacou hmotou GLETOLIN G alebo GLETOLIN G10. Najprv naneste na povrch textúrovaný krycí náter pre dekoratívne techniky MAXIDECOR Quartz Primer, všetko v súlade s pokynmi výrobcu. Najviditeľnejší efekt sa dosiahne, keď sa ako základná farba použije MAXIDECOR Quartz Primer Nero, sýto čierny odtieň tejto farby, ale je možné použiť akýkoľvek iný odtieň. Po zaschnutí podkladu naneste postupne MAXIDECOR Aura v malých množstvách v jednej vrstve pohybmi štetca vo všetkých smeroch na plochu 1–2m². Pred zaschnutím náteru opäť jemne prejdite po nanesenom materiáli suchým štetcom, aby ste vytvorili konečný vzhľad a odstránili prípadné stopy po štetci. Náter je možné nanášať striekacím strojom alebo valčekom. Pri nanášaní valčekom používať valček s dĺžkou vlasu maximálne 12mm a snažiť sa vyhnúť stopám po valčeku. Pre optimálne výsledky pri nanášaní valčekom sa neodporúčajú extrémne hlboké odtiene podkladovej farby. Bez ohľadu na techniku nanášania, pre dodatočný efekt a jednotnejší náter, môžete naniesť druhú vrstvu. MAXIDECOR Aura je pripravený na použitie, len ho treba dobre premiešať. MAXIDECOR Aura, tónovaný v MAXIMIX systéme a MAXIDECOR Aura odlišných šarží a dátumov výroby, povinne treba homogenizovať!

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre zatvorenom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5°C do +25°C, chránenom pred priamym slnečným žiarením.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota je od +10°C do +25°C. Nepoužívajte pri teplote nižšej ako +5°C.

  Spotreba

  12–14m²/L, v závislosti od drsnosti a nasiakavosti podkladu, techniky a spôsobu aplikácie.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom