ROLOSIL® ST

ROLOSIL® ST

silikátová dekoratívna omietka

Balenia:

 
25kgPaleta (ks): 24
 Poznámka. Produkt spadá aj do kategórie: Úprava vonkajších povrchov stien / Dekoratívne fasádne omietky

 • ROLOSIL ST je kvalitná, dekoratívna omietka na báze silikátu. Vyznačuje sa vysokou pevnosťou a dobrou paropiepustnosťou. Odolný je proti poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Dobre priľnie na podklad a nemôže horieť. Určený je na ochranu a dekoráciu vonkajších i vnútorných minerálnych povrchov stien. Je konečnou vrstvou pri vypracovaní tepelnoizolačných fasád. Vyrába sa v bielej farbe a možno ho tónovať i v systéme MAXIMIX, v odtieňoch vyznačených písmenami ST.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: rovný, suchý, čistý, bez slabo spojených častí, prachu, vodorozpustných solí, mastnôt a iných nečistôt, ktoré môžu zabrániť dobrej priľnavosti na podklad. Omietnuté povrchy sušiť 28 dní a konečnú vrstvu lepidla na armovanie sušiť 7 dní. Pred aplikáciou, povinné je penetrovanie povrchu ROLONGRUND ST hrubým silikátovým základným náterom, tónovaným v približnom odtieni finálnej omietky. ROLOSIL ST pred aplikáciou premiešať, a ako taký je pripravený na aplikáciu. ROLOSIL ST TÓNOVANÝ V MAXIMIX SYSTÉME A ROLOSIL ST ODLIŠNÝCH ŠARŽI A DÁTUMU VÝROBY POVINNE HOMOGENIZOVAŤ! Homogenizácia sa vykonáva tak, že sa vo väčšej nádobe zmieša obsah niekoľkých vedierok. Keď sa spotrebuje homogenizované množstvo približne za jedno vedierko, pridáva sa nové a mieša. Aplikácia omietky sa vykonáva po zaschnutí primeru. Aplikovať oceľovým alebo plastovým hladidlom a dokončovacie spracovanie vykonávať rovným plastovým hladidlom. Po aplikácii pracovné náradie ihneď umyť čistou vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  9 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote +5 °C až +25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom. Uchovávať mimo dosahu detí.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +10 °C až +25 °C. Nesmie sa používať pri teplote pod +8 °C, ani pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi. Čerstvo natreté plochy, v optimálnych podmienkach, ochrániť proti poveternostným vplyvom aspoň 48 hodín.

  Spotreba

  v závislosti od typu (hladená/ryhovaná) a veľkosti zrna

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii