ROLOGRUND® SN

ROLOGRUND® SN

penetrácia pod silikónové dekoratívne omietky - fasády

Balenia:

 
5kgPaleta (ks): 96
18kgPaleta (ks): 24
25kgPaleta (ks): 24
 Poznámka. Produkt spadá aj do kategórie: Úprava vonkajších povrchov stien / Penetrácie

 • ROLOGRUND SN je hrubý silikónový základný náter mikroarmovaný syntetickými vláknami a plnený kremennýn zrnom. Používa sa na grundovanie minerálnych podkladov, pred aplikáciou silikonových dekoratívnych omietok ROLOSIL SN. ROLOGRUND SN zdrsňuje podklad, respektíve zvyšuje jeho drsnosť, čo umožňuje lepšiu priľnavosť dokončovacích materiálov. Vyrába sa v bielej farbe a môže sa tónovať v MAXIMIX systéme.

 • Spôsob aplikácie

  Suchý, únosný, zbavený prachu, mastnôt, zvetralých častí a starých náterov. ROLOGRUND SN tónovať do približného odtieňu záverečnej omietky. ROLOGRUND SN aplikovať valčekom alebo štetkou v jednej vrstve, pričom môže byť riedený vodou do 10%. Doba schnutia, za optimálnych podmienok, je min. 12 hodín. Po použití pracovné náradie ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  12 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5°C do +25°C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je od +10°C do +30°C. Nesmie sa používať pod +5°C, ako ani pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi. Čerstvo natreté plochy ochrániť po dobu aspoň 12 hodín od vonkajších vplyvov.

  Spotreba

  Od 140-160g/m², v závislosti od drsnosti a savosti podkladu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom