MAXITHERM® Glitter

MAXITHERM® Glitter

Novinka

trblietavý granulát rozbitého skla

Balenia:

 
8kgPaleta (ks): 48
 Poznámka. Produkt spadá aj do kategórie: Úprava vonkajších povrchov stien / Dekoratívne fasádne omietky

 • MAXITHERM® Glitter je zmes sklenených granúl s trblietavým zrkadlovým efektom. Je určený na dekoráciu povrchov fasádnych stien. Je mimoriadne odolný voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Je možné ju aplikovať na všetky druhy dekoratívnych fasádnych omietok, okrem silikátovej fasádnej omietky ROLOSIL ST.

  APLIKÁCIA A REALIZÁCIA: • Spôsob aplikácie

  MAXITHERM® Glitter nastriekajte ihneď na čerstvo nanesenú dekoratívnu fasádnu omietku, pokiaľ je ešte vlhká. Čím je omietka sviežejšia, tým lepšia je kombinácia MAXITHERM Glitter a fasádnej omietky. MAXITHERM Glitter sa strieka lievikovou pištoľou, kde otvor trysky je 4 - 5 mm a prevádzkový tlak kompresora je 2 až 3 bary. Účinný granulát nanášajte zo vzdialenosti 40-50 cm krúživými pohybmi pištole. Chráňte fasádne povrchy pred vetrom, aby ste minimalizovali straty materiálu. MAXITHERM Glitter je ostrý na dotyk, preto sa nesmie inštalovať na tie časti stien, ktoré môžu prísť do kontaktu s ľuďmi alebo zvieratami (terasy, balkóny, chodby a pod.). Pri aplikácii chráňte oči okuliarmi a dýchacie cesty vhodnou maskou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  Neobmedzene. Skladujte v pôvodných, tesne uzavretých a nepoškodených obaloch, pri teplote + 5 ° C až + 25 ° C, chrániť pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu detí.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je od + 10 ° C do + 30 ° C. Nesmie sa používať pod + 5 °C, ako aj pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi. Čerstvo nanesené povrchy chráňte pred poveternostnými vplyvmi minimálne 24 hodín v optimálnych podmienkach.

  Spotreba

  0,1 - 0,3 kg / m², v závislosti od želaného efektu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii