MAXISIL® SN

MAXISIL® SN

silikónová penetrácia (pod silikónovú fasádnu farbu)

Balenia:

 
1,01kg1lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
5,05kg5lPaleta (ks): 60
 


 • MAXISIL SN je silikónový primer určený na impregnáciu cementových a cementovápenných fasádnych podkladov pred nanášaním silikónových farieb. MAXISIL SN sa ľahko aplikuje a kvalitne impregnuje podklad. Natreté povrchy sú vyrovnané, rovnomerne vyfarbené, menej absorbujú, majú zlepšenú adhéziu dokončovacích materiálov a znižujú ich spotrebu.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, zbavený prachu, mastnôt, zvetraných častí a starých náterov. Pred použitím MAXISIL SN riediť vodou v pomere 1:1. Aplikáciu vykonávať valčekom, štetkou alebo striekacím strojom v jednej vrstve. Doba schnutia za optimálnych podmienok je min. 12 hodín. Po použití pracovné náradie ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  12 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5 °C do +25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je od +10 °C do +30 °C. Nesmie sa používať pod +5 °C, ako ani pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi. Čerstvo natreté povrchy chrániť po dobu aspoň 12 hodín od vonkajších vplyvov.

  Spotreba

  Od 100-150 ml/m2 v závislosti od drsnosti a absorbčnosti podkladu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom