MAXIKRIL® Ceramic

MAXIKRIL® Ceramic

špeciálna penetrácia na problematické povrchy (pred lepením dlažby na dlažbu)

Balenia:

 
1kg1lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
5kg5lPaleta (ks): 60
 Poznámka. Produkt spadá aj do kategórie: Program na keramiku / Základné nátery

 • MAXIKRIL Ceramic je akrylátový primer určený na impregnáciu absorbujúcich a neabsorbujúcich problematických povrchov (glazované dlaždice, betón, kameň, terazzo, sadrokartónové dosky, plynobetónové prvky, sadrové, vápenné a cementové strojové malty) pred nanesením lepidla a vyrovnávacej hmoty. MAXIKRIL Ceramic sa ľahko aplikuje, rýchlo schne a kvalitne impregnuje podklad, má veľmi vysokú vodoodpudivosť a adhéznosť. Natreté povrchy sú vyrovnané, nenasiakavé a zlepšujú adhéziu lepidiel. MAXIKRIL Ceramic nepoužívať ako primer na farby a dekoratívne omietky.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, zbavený prachu, mastnôt, zvetraných častí a starých náterov. Pred použitím MAXIKRIL Ceramic riediť vodou v pomere 1:3, pre veľmi nasiakavé podklady použiť neriedený produkt. Aplikáciu vykonávať štetkou, valčekom alebo striekacím strojom v jednej vrstve. Doba schnutia za optimálnych podmienok je min. 8 hodín. Po použití pracovné náradie ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  12 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote od + 5 °C do + 25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota je medzi + 10 °C do + 30 °C. Nesmie sa používať pod + 5 °C, ako aj pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi.

  Spotreba

  Od 30-150 ml/m2 v závislosti od riedenia, drsnosti a absorbčnosti podkladu.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom