AQUAMAX® Lasur Top

AQUAMAX® Lasur Top

hrubovrstvý lazúrový náter na drevo s lakom a voskom

Balenia:

 
0,68kg0,65lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
3,15kg3lPaleta (ks): 96
10,5kg10lPaleta (ks): 33
 


 • AQUAMAX Lasur TOP je transparentný náter na báze vodnej disperzie akrylátových spojív. Obohatený o vosk, špeciálne prísady, špeciálne UV absorbéry a stabilizátory. Je určený na ochranu a dekoráciu vonkajších aj vnútorných drevených povrchov. TOP AQUAMAX Lasur TOP je starostlivo navrhnutý náter tak, aby zvýraznil prírodnú štruktúru dreva, chrániaci drevo pred UV žiarením, vlhkosťou a ďalšími vonkajšími vplyvmi. Ľahko sa nanáša a rýchlo schne. Neexistuje žiadny zápach takže je príjemný pre užívateľa a životné prostredie. Vyrába sa bezfarebný ale aj tónovaný náter podľa vzorkovníka tónov AQUAMAX Lasur TOP.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch dreva musí byť čistý, suchý, pevný a brúsený. Pred prvým farbením, vonkajšie a vnútorné povrchy impregnovať prostriedkom AQUAMAX Impregnant. AQUAMAX Lasur TOP je pripravený na použitie, stačí ho premiešať; podľa potreby možno riediť vodou do 5% (ochranná úloha náterov sa znižuje riedením). Nanášanie pigmentovaných AQUAMAX Lasuru TOP vykonávať v dvoch vrstvách, a bezfarebný AQUAMAX Lasur TOP v troch vrstvách. Druhá vrstva sa aplikuje po 6. hodinách, respektíve na vopred osušený náter. Osušený lazúrový náter nezapácha. Po aplikácii pracovné náradie ihneď umyť čistou vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale. Pri teplote +5° C až +25° C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota náteru, dreva a pracovného priestoru je +10 °C až +30 °C. Nesmie sa používať pri relatívnej vlhkosti vzduchu (r.v.v.) vyššej ako 80%, ako aj pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi.

  Spotreba

  ≈7m²/0,65 l pre dvojvrstvový náter, v závislosti od kvality pripravených povrchov a spôsobu aplikácie.

 • 01 - BEZFAREBNÁ

  02 - BOROVICA

  03 - TIK

  04 - ORECH

  05 - EBEN

  06 - OLIVA

  07 - MAHAGÓN

  08 - DUB

  09 - PALISANDER

  20 - MODRÁ

  25 - PÍNIA

  50 - ARIS

  52 - ZELENÁ

  89 - ČEREŠŇA

  94 - ŽLTÁ

  99 - BIELA

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom