AQUAMAX® Impregnant

AQUAMAX® Impregnant

transparentná impregnácia na drevo

Balenia:

 
0,68kg0,65lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
3,15kg3lPaleta (ks): 96
 


 • AQUAMAX Impregnant je transparentná impregnácia na drevo na báze vodnej disperzie akrylátových spojív. Starostlivou receptúrou sme vytvorili náter odolný voči výskytu plesní, stabilizuje farbu dreva, umožňuje rovnomernejšie farbenie, povrchy menej absorbujú a záverečné nátery dosahujú lepšiu adhéziu. Je určený pre vonkajšie aj vnútorné povrchy. Ľahko sa nanáša a rýchlo schne. Tento produkt nemá žiadny nepríjemný zápach.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch dreva musí byť čistý, suchý, pevný a brúsený. AQUAMAX Impregnant je pripravený na použitie a nesmie sa riediť vodou alebo inými prostriedkami, stačí ho premiešať. Nanáša sa štetcom, valčekom alebo striekacím strojom, striekaním v jednej vrstve. Po dokončení procesu schnutia a pred nanesením dokončujúceho náteru, jemne brúsiť jemným brúsnym papierom. Dokončujúci náter naniesť po 6. hodinách, respektíve na vopred osušenú vrstvu. Po aplikácii pracovné náradie ihneď umyť čistou vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale. Pri teplote +5 °C až +25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom. Uchovávať mimo dosahu detí.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota náteru, dreva a pracovného priestoru je +10 °C až +30 °C. Nesmie sa používať pri relatívnej vlhkosti vzduchu (r.v.v.) vyššej ako 80%, ako aj pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi.

  Spotreba

  ≈9m2/0,65 l pre jednovrstvový náter, v závislosti od kvality pripravených povrchov a spôsobu aplikácie.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom