AQUAMAX® Akrylový lak na drevo

AQUAMAX® Akrylový lak na drevo

transparentný lak na drevo

Balenia:

 
0,73kg0,65lKartón (ks): 6
3,27kg3lPaleta (ks): 96
10,94kg10lPaleta (ks): 33
 


 • AQUAMAX Akrylový lak na drevo je transparentný lak na drevo, na báze vodnej disperzie akrylového spojiva, špeciálnych UV absorbérov a stabilizátorov. Je určený na ochranu a dekoráciu vonkajších a vnútorných drevených povrchov, okien a dverí, plotov a zábradlí, drevených obkladov (obložení) atď. Je tiež vhodný na natieranie povrchov, ktoré boli predtým ošetrené lazúrovým náterom, aby sa povrch osviežil. Neodporúča sa natierať pochôdzne povrchy a povrchy, ktoré sú trvalo vystavené vode.

 • Spôsob aplikácie

  Drevený povrch musí byť čistý, suchý, pevný a obrúsený. Dobre zachované nátery je potrebné iba obrúsiť brúsnym papierom P-220. Nové povrchy pred prvým lakovaním záväzne treba impregnovať AQUAMAX Impregnantom, všetko v súlade s pokynmi výrobcu. AQUAMAX Akrylový lak na drevo pred použitím dôkladne premiešať. Nanášať štetcom, valčekom alebo striekacím strojom. Ak je to potrebné, môže sa riediť vodou až do 5 %. Na nové vonkajšie povrchy naniesť 3 vrstvy, na obnovu starých lazúrových náterov a na natretie vnútorných povrchov stačia dve vrstvy. Ďalšiu vrstvu naniesť po 6 hodinách. Po použití náčinie ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote +5 °C až +25 °C, chránené pred priamym slnečným žiarením.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota náteru, dreva a pracovného priestoru je od +10 °C do +25 °C. Relatívna vlhkosť vzduchu nesmie byť vyššia ako 80 %. Nesmie sa používať pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi.

  Spotreba

  ≈11 m²/0,65 l pre jednovrstvovú aplikáciu, v závislosti od kvality pripravených povrchov a spôsobu aplikácie.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii