MAXIMAL® Špric

MAXIMAL® Špric

cementový špric

Balenia:

 
35kgPaleta (ks): 36
 


 • MAXIMAL Špric je spojivový prostriedok, adhézny mostík určený na strojovú a ručnú aplikáciu. Používa sa na všetky podklady, ktoré sa omietajú. Jeho použitie sa odporúča predovšetkým u veľmi savých, hladkých a kritických podkladoch (betónové podklady, tehly, plynobetónové prvky, zmiešané steny, prírodný kameň). Aplikáciou MAXIMAL Špric dosahuje sa dobrá priľnavosť malty, vyrovnávanie absorpčných schopností podkladu, získávanie drsného povrchu.

 • Spôsob aplikácie

  Povrchy musia byť: suché, zbavené prachu, mastnôt a iných nečistôt ako i slabo spojených častí. MAXIMAL Špric aplikovať strojovo striekaním alebo ručne murárskou naberačkou s ručkou (vanglou). Kedy je povrch zložený z rôznych materiálov potrebné je dodatočne nastaviť sieťku, ktorá zabráni tvorbe trhlín. Pred aplikáciou skontrolovať, či sú škáry vyplnené v rovine so stenou. MAXIMAL Špric aplikovať rovnako v krycom nátere na povrch, ktorý je suchý. Doba schnutia je min. 2 dni. Používa sa na vnútorné i vonkajšie použitie.

  Trvanlivosť a skladovanie

  6 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom a nepoškodenom obale, v suchom a vetranom priestore.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +5°C až +25°C, pri čom aj vzduch aj podklad, na ktorý sa aplikuje malta, musia byť v uvedenom teplotnom rozmedzí.

  Spotreba

  ≈3 kg/m².

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii