MAXIFAS® Micro Fiber

MAXIFAS® Micro Fiber

mikro-armovaná akrylátová fasádna farba

Balenia:

 
4,9kg3lPaleta (ks): 96
8,15kg5lPaleta (ks): 60
24,45kg15lPaleta (ks): 24
 


 • MAXIFAS Micro Fiber je kvalitná fasádna farba na báze akrylátových spojív s prídavkom silikónových aditív, vystužená syntetickými vláknami a obohatená o kremenné plnivo, ktoré umožňuje zatrieť trhliny do 0,3 mm a aplikovať hrubšie vrstvy. Dodatočne je ochránený pred výskytom rias a plesní. Dobre priľnie na podklad, má výbornú kryciu schopnosť, paropriepustnosť, vodoodpudivosť a stálosť voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Používa sa na ochranu a dekoráciu vonkajších a vnútorných povrchov z: betónu, nadstavovanej malty, plynobetónu, azbestocementu a pod. Neodporúča sa na maľovanie čerstvých, ešte neskarbonizovaných vápenných a vápennocementových povrchov (min. 28 dní). Vyrába sa v bielej farbe a ako báza na tónovanie v systéme MAXIMIX.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, čistý a bez sypkých materiálov, prachu, rozpustných solí, mastnôt a iných nečistôt. Starú farbu, ktorá je zle spojená, odstrániť mechanicky. Nerovné povrchy vyrovnať niektorým z GLETOLIN tmelov na vyhladzovanie vonkajších stien. Pred farbením steny impregnovať zodpovedajúcim MAXIKRIL podkladom v závislosti od stavu plochy. MAXIFAS Micro Fiber nanášať štetcom, valčekom alebo striekacím strojom v dvoch krycích vrstvách. Pričom farbu možno rozriediť vodou do 10%. Druhú vrstvu aplikovať po 6. hodinách, respektíve na vopred osušený náter. Po aplikácii pracovné náradie ihneď umyť čistou vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote +5 °C až +25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +10 °C až +30 °C. Nesmie sa používať pri teplote pod +5 °C, ako aj pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi. Čerstvo natreté plochy, v optimálnych podmienkach, ochrániť proti poveternostným vplyvom aspoň 24 hodín.

  Spotreba

  300-700 ml/m2 v dvoch vrstvách v závislosti od drsnosti, absorbčnosti podkladu, techniky a spôsobu nanášania.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii