AQUAMAX® Lak na radiátor

AQUAMAX® Lak na radiátor

Novinka

email na radiátory

Balenia:

 
0,73kg0,65lKartón (ks): 6
3,27kg3lPaleta (ks): 96
10,94kg10lPaleta (ks): 33
 


 • AQUAMAX Radiátor lak je email na radiátory a radiátorové potrubia, na základe vodnej disperzie akrylátových spojí, odolný voči vysokým teplotám, do 120 ℃. AQUAMAX Radiátor lak nežltne a nemá nepríjemnú vôňu, je mimoriadne odolný, tvrdý, má výbornú kryciu moc a elastickosť. Používa sa na ochranu nových povrchov a reparáciu starých náterov.

 • Spôsob aplikácie

  Podklad musí byť čistý a suchý, bez prachu a vyčistený od mastnoty a korózie. Železné radiátory: Mastnoty vyčistiť nitro riedidlom. Hrdzu odstrániť mechanicky. Čistou tkaninou vyčistiť prach. Medené potrubia: Mastnoty vyčistiť nitro riedidlom. Potom povrch prebrúsiť brúsnou utierkou zo syntetických vlákien. Nepoužívať drôtené kefy. Staré nátery: Vyčistené nátery úplne odstrániť. Nepoškodené nátery jemne prebrúsiť a vyčistiť. V každom prípade, pred nanášaním AQUAMAX Radiátor laku, povrchy natrieť základnou farbou na kov AQUAMAX Metal Primer, a všetko podľa návodu. Po 6 hodinách, respektíve keď sa AQUAMAX Metal Primer vysuší, natierať AQUAMAX Radiátor lak. Pred použitím treba dobre premiešať farbu. Podľa potreby možno zriediť vodou až 10%. Krytie farby klesá riedením! Natieranie AQUAMAX Radiátor laku vykonávať v dvoch vrstvách. Natierať kefou, valčekom alebo striekacím prístrojom. Natieranie nasledujúcej vrstvy po 6 hodinách. Po použití náčinie ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Uschovávať v originálnom, dobre zatvorenom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5°C do +25°C, ochránené pred priamym slnečným žiarením. Nesmie zamrznúť! Uschovávať mimo dosahu detí.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota náteru, kovu a pracovného priestoru je od +10˚C do +25˚C.

  Spotreba

  ≈11m²/0, 65 l pre jednovrstvový náter, v závislosti od kvality pripravených povrchov a spôsobu natierania.

 • BIELA

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii