AQUAMAX® Farba na úleAQUAMAX® Farba na úleAQUAMAX® Farba na úle

AQUAMAX® Farba na úle

Novinka

certifikovaná farba na včelie úle

Balenia:

 
0,68kg0,65lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
 


 • AQUAMAX Farba na úle je krycia farba na úle na báze vodnej disperzie akrylátových spojív. Používa sa na ochranu a dekoráciu drevených úľov a na ten účel je certifikovaná ako neohrozujúca zdravie včiel. Vyznačuje sa mimoriadnou životnosťou, výbornou krycou schopnosťou, nežltne, nemá nepríjemný zápach, rýchlo schne, je odolná voči všetkým atmosférickým vplyvom a UV žiareniu.

 • Spôsob aplikácie

  Drevený povrch musí byť čistý, suchý, pevný a obrúsený. Staré, dobre zachované nátery stačí len prebrúsiť iba brúsnym papierom P-220. Na nové povrchy je povinné najskôr naniesť základ, t.j. základný náter, AQUAMAX Wood Primer v jednej vrstve na mäkké, t.j. dvoch vrstvách na tvrdé drevo. Doba schnutia 8 hodín. Na takto pripravené plochy nanesieme farbu AQUAMAX na úle. Pred použitím je potrebné AQUAMAX Farbu na úle dobre premiešať. Podľa potreby možno zriediť vodou až 10%. Krytie farby klesá riedením. AQUAMAX Farbu na úle naneste v dvoch vrstvách. Natierať kefou, valčekom alebo striekacím prístrojom. Natieranie nasledujúcej vrstvy po 6 hodinách. Po použití náčinie ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Uschovávať v originálnom, dobre zatvorenom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5°C do +25°C, ochránené pred priamym slnečným žiarením. Nesmie zamrznúť! Uchovávajte mimo dosahu detí.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota náteru, dreva a pracovného priestoru je od +10˚C do +25˚C. Nesmie sa používať pri r.v.v. vyšších ako 80%, ako aj za silného slnka, vetra, hmly a dážďa.

  Spotreba

  ≈11m²/0, 65 l pre jednovrstvový náter, v závislosti od kvality pripravených povrchov a spôsobu natierania.

 • BIELA


  ŽLTÁ

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom