AQUAMAX® Akrilni lak za kamenAQUAMAX® Akrilni lak za kamen

AQUAMAX® Akrilni lak za kamen

Novinka

transparentný ochranný lak na kameň

Balenia:

 
0,65lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
3lKartón (ks): -Paleta (ks): 96
10lKartón (ks): -Paleta (ks): 33
 


 • AQUAMAX Akrilni lak za kamen je transparentný lak, vyrobený na báze vodnej disperzie akrylátového spojiva. Je obohatený o špeciálne UV absorbéry a stabilizátory pre dlhodobú ochranu. Je určený na ochranu a dekoráciu vonkajších a vnútorných povrchov z prírodného a umelého kameňa, fasádnych tehál, dlaždíc. Nemá nepríjemný zápach. Rýchlo schne. Zvýrazňuje farbu kameňa a dodáva povrchom lesk. Poskytuje ochranu pred vlhkosťou a nečistotami.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: čistý, suchý, bez slabo spojených častí, zbavený prachu a nečistôt (tuky, oleje, silikóny, vosky a pod.). Pred použitím treba lak dobre premiešať. Podľa potreby rozriediť vodou do max. 5%. Ochranná úloha laku s riedením klesá. Nanášajte štetcom, valčekom alebo striekacím strojom v dvoch vrstvách, pričom na vysoko porézne povrchy je možné naniesť aj tretiu vrstvu. Nanášanie ďalšej vrstvy po 6 hodinách, teda na vopred zaschnutý náter. Po použití pracovné náradie ihneď umyť čistou vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre zatvorenom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5°C do +25°C, chránenom pred priamym slnečným žiarením.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota náteru, dreva a pracovného priestoru je od +10°C do +30°C. Nesmie sa používať pri relatívnej vlhkosti vzduchu vyššej ako 80%, ako aj za silného slnka, vetra, hmly a dažďa.

  Spotreba

  ≈ 10m²/0,65L pre jednovrstvý náter, v závislosti od kvality pripravených povrchov a spôsobu aplikácie.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Súvisiace produkty

Ďalšie produkty v kategórii