MAXIKRIL® Quartz Grip

MAXIKRIL® Quartz Grip

drsný primer (základný náter) pre problematické povrchy

Balenia:

 
1kgKartón (ks): 6
5kgPaleta (ks): 96
25kgPaleta (ks): 24
 Poznámka. Produkt spadá aj do kategórie: Úprava vnútorných povrchov stien / Penetrácie

 • MAXIKRIL Quartz Grip je drsný primer (základný náter) pre problematické povrchy, na báze syntetických spojív vo vodnej disperzií, obohatený o kremeň. Pripravený je na použitie a používa sa ako základný náter vnútorných a vonkajších povrchov. Použitím MAXIKRIL Quartz Grip zlepšuje sa spojenie vo všetkých maltách na báze cementu, sadry, vápna, ako aj betónových podkladov, tehál, betónových a plynobetónových tvárnic a pod. Je vhodný na zlepšenie priľnavosti keramických lepidiel, hmôt na vyrovnávanie podláh a stien, na neabsorpčných povrchoch ako sú keramické dlaždice, terazzo a prírodný kameň. Povrchy ošetrené MAXIKRIL Quartz Grip základným náterom rovnomerne absorbujú, znížená je absorpcia vody. Povrchy sú výrazne drsnejšie, čo umožňuje lepšiu priľnavosť nasledujúceho materiálu.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, nosný, čistý, zbavený všetkých voľných častí, prachu, vo vode rozpustných solí, mastnoty, cementového mlieka a iných nečistôt. Mechanicky odstrániť všetky voľné častice starého náteru. MAXIKRIL Quartz Grip je pripravený na použitie, treba ho iba dobre premiešať. Nanášať valcom alebo štetcom, v jednej vrstve.

  Trvanlivosť a skladovanie

  Spotrebovať do 18 mesiacov od dátumu výroby vyznačeného na obale. Skladovať v originálnych, pevne uzavretých a nepoškodených obaloch pri teplote od +5°C do +25°C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota je od +10°C do +30°C. Nesmie sa používať pri teplote nižšej ako +5°C, pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi. Čerstvo natreté povrchy, v optimálnych podmienkach, je potrebné chrániť pred poveternostnými vplyvmi najmenej 24 hodín.

  Spotreba

  200-300g/m2, v závislosti od drsnosti a nasiakavosti podkladu, techniky a spôsobu aplikácie.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom