MAXIFAS® Color

MAXIFAS® Color

akrylátová fasádna farba – plný tón / pigment na tónovanie

Balenia:

 
1,04kg0,65lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
 Poznámka. Produkt spadá aj do kategórie: Úprava vonkajších povrchov stien / Tónovacie prostriedky

 • MAXIFAS Color je kvalitná, tónovaná, fasádna farba na báze akrylátu. Dobre priľne na podklad, má vynikajúcu kryciu schopnosť, paropriepustnosť, vodoodpudivosť a stálosť voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Používa sa na ochranu a dekoráciu vonkajších a vnútorných stenových povrchov, ako aj na tónovanie MAXIFASU, MAXIPOLU a MAXIDISU. Neodporúča sa na maľovanie čerstvých, ešte neskarbonizovaných vápenných a vápennocementových povrchov (min. 28 dní).

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, čistý a bez sypkých materiálov, prachu, rozpustných solí, mastnôt a iných nečistôt. Starú farbu, ktorá je zle spojená, odstrániť mechanicky. Nerovné povrchy vyrovnať niektorým z GLETOLIN tmelov na vyhladzovanie vonkajších stien. Pred farbením povrchy impregnovať zodpovedajúcim MAXIKRIL podkladom v závislosti od stavu povrchu. Pre plné tóny žltej, oranžovej a červenej, odporúčame vyrovnávanie podkladu jedným náterom bielej farby. MAXIFAS Color nanášať štetcom, valčekom alebo striekacím strojom v dvoch krycích vrstvách. Pričom farbu možno rozriediť vodou do 15%. Druhú vrstvu aplikovať po 6. hodinách, respektíve na vopred osušený náter. Po aplikácii pracovné náradie ihneď umyť čistou vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote +5 °C až +25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota náteru, dreva a pracovného priestoru je +10 °C až +30 °C. Nesmie sa používať pri teplote pod +5 °C, ako aj pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi. Čerstvo natreté plochy v optimálnych podmienkach ochrániť proti poveternostným vplyvom aspoň 24 hodín.

  Spotreba

  175-300 ml/m2 v dvoch vrstvách v závislosti od drsnosti a absorbčnosti podkladu.


 • čierna


  žltá

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii