MAXIDECOR® Nero

MAXIDECOR® Nero

hladký čierny krycí primer

Balenia:

 
1,40kg1lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
 


 • MAXIDECOR Nero je hladký čierny krycí základný náter, ktorý sa nanáša pred použitím určitých MAXIDECOR dekoračných techník (MAXIDECOR Oceano a MAXIDECOR Sahara BLACK), lebo umožňuje pomalšie sušenie náteru a poskytuje viacej času na jeho spracovanie. Určený je na ochranu a dekoráciu vnútorných stenových povrchov. Je ekologický, disperzný, vysokokrycí a vodou umývateľný náter, na akrylátovej báze, výbornej paropriepustnosti. Dodáva sa v sýtej čiernej farbe.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, čistý a bez slabo spojených častí, prachu, vodorozpustných solí, mastnôt a iných nečistôt. Starú farbu, ktorá je zle spojená, odstrániť mechanicky. Nerovné povrchy vyrovnať niektorým z GLETOLIN tmelov na vyhládzanie vnútorných stien. Pred farbením steny impregnovať zodpovedajúcim MAXIKRIL podkladom, v závislosti od stavu povrchu. MAXIDECOR Nero farby nanášať štetcom, krátkosrstým valčekom alebo striekacím strojom, v dvoch krycích vrstvách. Farbu možno rozriediť vodou najviac do 10%. Ak povrch nie je natretý rovnomernou kvalitou filmu alebo ak chcete dosiahnuť intenzívnejší tón, druhú vrstvu aplikovať po 6 hodinách, respektíve na vopred osušený náter. Po aplikácii pracovné náradie ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzatvorenom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5°C do +25°C, chránený pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je od +10°C do +30°C. Nesmie sa používať pod +5°C.

  Spotreba

  8-9m2/L v dvoch vrstvách, v závislosti od kvality pripravených povrchov, techniky a spôsobu nanášania.


 • ČIERNA

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom

Ďalšie produkty v kategórii