AQUAMAX® Metal Primer

AQUAMAX® Metal Primer

základná farba na kov

Balenia:

 
0,93kg0,65lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
4,20kg3lPaleta (ks): 60
13,99kg10lPaleta (ks): 33
 


 • AQUAMAX Metal Primer je základná, antikorózna farba na ochranu povrchov z ocele, železa, medi, hliníka. Vyrobená je zo syntetických spojív, antikoróznych pigmentov, plnív, špeciálnych aditív dispergovaných vo vode. Používa sa ako základný náter na kovové vnútorné a vonkajšie povrchy v kombinácii s univerzálnym emailom AQUAMAX Wood & Metal Paint.

 • Spôsob aplikácie

  Povrchy musia byť suché, očistené od produktov korózie, mastnoty, prachu a iných nečistôt. Staré, dobre zachované nátery stačí iba predbrúsiť jemným brúsnym papierom. Zle priľnuté nátery úplne odstrániť. Povrchy najprv očistiť drôtenou kefou, a potom brúsnym papierom P-120 alebo P-150. Pred nanesením farba musí byť dobre premiešaná. Ak sa farba nanáša štetcom alebo valcom, netreba ju riediť vodou. Ak sa nanáša striekacím strojom, môže sa riediť vodou max. do 5%. Na vnútorné povrchy naneste jednu vrstvu, a na vonkajšie povrchy naneste dve vrstvy. Potom naneste dve dokončovacie vrstvy AQUAMAX Wood & Metal Paint. Za optimálnych poveternostných podmienok doba schnutia medzi jednotlivými vrstvami je min. 6 hodín. Pracovné náčinie po použití ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  Spotrebovať do 18 mesiacov od dátumu výroby vyznačeného na obale. Skladovať v originálnych, pevne uzavretých a nepoškodených obaloch pri teplote od +5°C do +25°C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna pracovná teplota náteru, kovu a pracovného priestoru je od +10°C do +25°C. Nesmie sa používať pri r. v. v. vyššej ako 75%, ani pri silnom slnku, vetre, hmle a daždi.

  Spotreba

  11m²/0.65L na aplikáciu jednej vrstvy, v závislosti od kvality pripravených povrchov, techniky a spôsobu nanášania.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom