hotline:   +421 904 825 999  |    info(at)maximapaints.sk

O spoločnosti


Naša história

Spoločnosť MAXIMA je rodinná firma založená v roku 1990 ako obchod s farbami. Po zistení, že na trhu nie je dostatočná ponuka vysokokvalitných vnútorných farieb, v roku 1994 sa rodina rozhodla začať s ich výrobou. Ich rozvíjajúca sa fabrika začala výrobkom Maxipol, ktorý túto spoločnosť urobil známou a rozpoznateľnou.

Začiatky boli veľmi skromné. Denná kapacita bola 5 ton. Dnes má spoločnosť Maxima dennú kapacitu 1000 ton hotových výrobkov s portfóliom produktov, ktoré ponúkajú riešenia pre všetky dokončovacie práce v stavebníctve.

Vášeň a venovanie pozornosti zákazníkom

Vášeň pre zdokonaľovanie existujúcich produktov a objavovanie nových technológií, venovanie sa zákazníkom a ich potrebám, presvedčenie, že kvalita je jediným imperatívom pri zaobchádzaní s receptúrou, výrobou a distribúciou produktov, priviedli spoločnosť Maximu medzi najúspešnejšie firmy v tomto regióne v oblasti výroby materiálov pre dokončovacie práce v stavebníctve.

Kvalita a lojálnosť

Najväčšia hodnota, ktorá charakterizuje Maximu, sú verní zákazníci, ktorí uznávajú úsilie spoločnosti zabezpečiť čo najlepší pomer kvality a ceny. Vďačnou odmenou za vynaložené úsilie pre spoločnosť Maxima sú jej zákazníci a ich dôvera v túto značku.

Ďakujeme Vám za to!

SPÔSOB DORUČENIA

Zakúpené produkty Vám doručíme vlastnou dopravou alebo zmluvným prepravcom.

FIREMNÍ ZÁKAZNÍCI

Spolupracujeme výhradne na obchodnom vzťahu B2B.

PRÉMIOVÁ KVALITA

Maxima produkty prezentujú prémiovú kvalitu s výbornými vlastnosťami.

© 2024 maximapaints.sk | mapa stránok