hotline:   +421 904 825 999  |    info(at)maximapaints.sk

Otvorili sme oficiálne a výhradné obchodné zastúpenie srbských farieb Maxima pre Slovenskú republiku...Farby prémiovej kvality za cenu strednej triedy...Teraz každý registrovaný zákazník získa trvalé množstevné zľavy pri jednorázovom odbere...

O spoločnosti


Naša história

Spoločnosť MAXIMA je rodinná firma založená v roku 1990 ako obchod s farbami. Po zistení, že na trhu nie je dostatočná ponuka vysokokvalitných vnútorných farieb, v roku 1994 sa rodina rozhodla začať s ich výrobou. Ich rozvíjajúca sa fabrika začala výrobkom Maxipol, ktorý túto spoločnosť urobil známou a rozpoznateľnou.

Začiatky boli veľmi skromné. Denná kapacita bola 5 ton. Dnes má spoločnosť Maxima dennú kapacitu 1000 ton hotových výrobkov s portfóliom produktov, ktoré ponúkajú riešenia pre všetky dokončovacie práce v stavebníctve.

Vášen a venovanie pozornosti zákazníkom

Vášeň pre zdokonaľovanie existujúcich produktov a objavovanie nových technológií, venovanie sa zákazníkom a ich potrebám, presvedčenie, že kvalita je jediným imperatívom pri zaobchádzaní s receptúrou, výrobou a distribúciou produktov, priviedli spoločnosť Maximu medzi najúspešnejšie firmy v tomto regióne v oblasti výroby materiálov pre dokončovacie práce v stavebníctve.

Kvalita a lojálnosť

Najväčšia hodnota, ktorá charakterizuje Maximu, sú verní zákazníci, ktorí uznávajú úsilie spoločnosti zabezpečiť čo najlepší pomer kvality a ceny. Vďačnou odmenou za vynaložené úsilie pre spoločnosť Maxima sú jej zákazníci a ich dôvera v túto značku.

Ďakujeme Vám za to!

SPÔSOB DORUČENIA

Zakúpené farby posielame zmluvným prepravcom alebo vlastnou kamiónovou dopravou.

FIREMNÍ ZÁKAZNÍCI

Každý registrovaný firemný zákazník automaticky získava trvalé zľavy a môže nakupovať za veľkoobchodné ceny.

PRÉMIOVÁ KVALITA

Farby Maxima prezentujú superprémiovú kvalitu s najlepšími vlastnosťami.

PREDAJNÉ MIESTA

© maximapaints.sk | mapa stránok | powered by ORIW technologies