MAXIDECOR® Oceano

MAXIDECOR® Oceano

polotransparentná dekoratívna farba

Balenia:

 
0,65kg0,5lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
1,3kg1lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
3,9kg3lPaleta (ks): 96
 Katalóg odtieňov


 • MAXIDECOR Oceano je polotransparentná efektná farba výnimočnej kvality, vyrobená na báze vodnej disperzie akrylového spojiva, plniva, špeciálnych aditív a efektných pigmentov. MAXIDECOR Oceano je umývateľný náter, dobre paropriepustný, neškodný pre človeka a okolie. Jednoducho sa nanáša. Určený je na ochranu a dekoráciu vnútorných povrchov stien, kde je potrebné vytvoriť efekt, ktorý je unikátny a zvodný ako morské vlny. Vyrába sa v bázach podľa vzorkovníka MAXIDECOR Oceano.

  Aplikácia a realizácia:
 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, čistý a bez slabo spojených častí, prachu, vodorozpustných solí, mastí a ostatných nečistôt. Starú farbu, ktorá nie je dobre spojená, treba odstrániť mechanicky. Nerovné povrchy vyrovnať akrylovou hmotou na gletovanie GLETOLIN G. Následne možno naniesť na povrch základný náter MAXIDECOR Primer Nero, všetko podľa návodu výrobcu. Po vysušení základného náteru možno naniesť MAXIDECOR Oceano, ktorý sa dodáva pripravený na použitie, len ho treba ručne premiešať do úplnej homogenizácie. MAXIDECOR Oceano rôznych šarží a dátumov výroby povinne homogenizovať! MAXIDECOR Oceano nanášať špeciálnou duplo štetkou tak, aby sa jedna štetka namáčala v jednej farbe a druhá štetka v druhej farbe. Veľkú pozornosť treba venovať tomu, aby sa poradie odberu materiálu nezamenilo. Krížovými pohybmi nanášať materiál tak, aby sa dva odtiene navzájom neprekrývali. Povrch, na ktorý sa nanáša MAXIDECOR Oceano, by nemal byť väčší ako 1.5m2 pri teplote od 15-20°C. Pokiaľ je teplota väčšia treba zmenšiť povrch nanášania, prípadne nepatrne zväčšiť keď je naopak teplota nižsia. Keď sa farba čiastočne vysušila, suchou štetkou znovu prejsť cez nanesený náter tak, aby pohyblivé častice MAXIDECOR Oceano vytvorili efekt , ktorý pripomína morské vlny. Po použití náradie umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzatvorenom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5°C do +25°C, chránené pred priamym slnečným žiarením.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je od +10°C do +25°C. Nesmie sa používať pod +5°C.

  Spotreba

  12-14 m2/l, v závislosti od drsnosti a absorpcie povrchu, technike a spôsobu nanášania.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom