MAXIDECOR® Nova EraMAXIDECOR® Nova Era

MAXIDECOR® Nova Era

polotransparentná dekoratívna farba

Balenia:

 
1,02kg1lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
3,06kg3lPaleta (ks): 96
 Katalóg odtieňov


 • MAXIDECOR Nova Era je polotransparentná účinná farba vyrobená na báze vodnej disperzie akrylátového spojiva, plniva, špeciálnych prísad a pigmentov, obohatená osobitnými akrylátovými perlami. MAXIDECOR Nova Era je umývateľný náter s dobrou paropriepustnosťou, neškodný pre človeka a prostredie, jednoducho sa aplikuje. Určený je na ochranu a dekoráciu vnútorných povrchov stien, pri ktorých je potrebné dosiahnutie antického vzhľadu. Môže sa tónovať v systéme MAXIMIX podľa vzorkovníka tónov MAXIDECOR Nova Era .

  Aplikácia a realizácia • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, čistý a bez slabo spojených častí, prachu, vodorozpustných solí, mastnôt a iných nečistôt. Starú farbu, ktorá je zle spojená, odstrániť mechanicky. Nerovné povrchy vyrovnať akrylátovým tmelom GLETOLIN G. Potom na povrch aplikovať ULTRADIS podľa pokynov výrobcu. Po vysušení ULTRADISU aplikovať MAXIDECOR Nova Era, ktorá sa dodáva vo forme pripravenej na použitie, treba ju iba ručne premiešať aby sa dosiahla úplná homogenizácia. MAXIDECOR Nova Era tónovaný v MAXIMIX systéme a MAXIDECOR Nova Era odlišných šarží a dátumov výroby povinne treba homogenizovať! Materiál sa v menších množstvách postupne aplikuje v jednej vrstve ťahmi štetca všetkými smermi na ploche 1-2 m2. Za optimálnych podmienok 5 až 10 minút po aplikácii potiahnuť plastovým vejárom cez aplikovaný materiál, aby sme rozbili akrylátové perly a dosiahli konečný vzhľad.

  Trvanlivosť a skladovanie

  12 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote +5 °C až +25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +10 °C až +25 °C. Nesmie sa používať pri teplote pod +5 °C.

  Spotreba

  7-8m2/l v závislosti od drsnosti a absorbčnosti podkladu, techniky a spôsobu aplikácie.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom