MAXIDECOR® GlamourMAXIDECOR® Glamour

MAXIDECOR® Glamour

metalická dekoratívna farba

Balenia:

 
1,12kg1lKartón (ks): 6Paleta (ks): 384
3,36kg3lPaleta (ks): 96
 


 • MAXIDECOR Glamour je metalická farba vrcholnej kvality vyrobená na báze vodnej disperzie akrylátového spojiva, plniva, špeciálnych prísad a efektných pigmentov. MAXIDECOR Glamour je umývateľný náter s dobrou paropriepustnosťou, neškodný pre človeka a prostredie a jednoducho sa aplikuje. Určený je na ochranu a dekoráciu vnútorných povrchov stien, pri ktorých je potrebné dosiahnutie elegantného a moderného efektu. Môže sa tónovať v systéme MAXIMIX podľa vzorkovníka tónov MAXIDECOR Glamour.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť: suchý, únosný, čistý a bez slabo spojených častí, prachu, vodorozpustných solí, mastnôt a iných nečistôt. Starú farbu, ktorá je zle spojená, odstrániť mechanicky. Nerovné povrchy vyrovnať akrylovým tmelom GLETOLIN G. Potom na povrch aplikovať biely ULTRADIS tónovaný v približnom odtieni dokončovacieho materiálu podľa pokynov výrobcu. Po vysušení ULTRADISU aplikovať MAXIDECOR Glamour, ktorý sa dodáva vo forme pripravenej na použitie, treba ho iba ručne premiešať, aby sa dosiahla úplná homogenizácia. MAXIDECOR Glamour tónovaný v MAXIMIX systéme a MAXIDECOR Glamour odlišných šarží a dátumov výroby povinne treba homogenizovať! Materiál sa v menších množstvách postupne aplikuje v jednej vrstve ťahmi štetca všetkými smermi na ploche 1-2 m2. Za optimálnych podmienok 5 až 10 minút po aplikácii potiahnuť suchým štetcom cez aplikovaný materiál, aby sme dosiahli konečný vzhľad.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby vytlačeného na obale. Skladovať v originálnom, dobre uzavretom a nepoškodenom obale, pri teplote +5 °C až +25 °C, chránené pred priamym slnečným svetlom.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota je +10 °C až +25 °C. Nesmie sa používať pri teplote pod +5 °C.

  Spotreba

  9-11 m2/l v závislosti od drsnosti a absorbčnosti podkladu, techník a spôsobu aplikácie.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom