AQUAMAX® Akrylový lak na kameň

AQUAMAX® Akrylový lak na kameň

Novinka

transparentný ochranný lak na kameň


 • AQUAMAX Akrylový lak na kameň je transparentný lak, vyrobený na báze vodnej disperzie akrylového spojiva. Je obohatený o špeciálne UV absorbéry a stabilizátory pre dlhodobú ochranu. Je určený na ochranu a dekoráciu vonkajších a vnútorných povrchov z prírodného a umelého kameňa, fasádnych tehál, dlaždíc. Nemá nepríjemný zápach. Rýchlo schne. Zvýrazňuje farbu kameňa a dodáva povrchom lesk. Poskytuje ochranu pred vlhkosťou a nečistotami.

 • Spôsob aplikácie

  Povrch musí byť čistý a suchý, bez slabo pripevnených častí, zbavený prachu a nečistôt (tuky, oleje, silikóny, vosky a pod.). Pred použitím treba dobre premiešať lak. Podľa potreby možno zriediť vodou až 5%. Ochranná úloha laku s riedením klesá. Nanášajte štetcom, valčekom alebo striekacím strojom v dvoch vrstvách, pričom na vysoko porézne povrchy je možné naniesť aj tretiu vrstvu. Nanášanie ďalšej vrstvy po 6 hodinách, teda na vopred zaschnutý náter. Po použití náčinie ihneď umyť vodou.

  Trvanlivosť a skladovanie

  18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Uschovávať v originálnom, dobre zatvorenom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5°C do +25°C, ochránené pred priamym slnečným žiarením.

  Prevádzková teplota

  Optimálna prevádzková teplota náteru, dreva a pracovného priestoru je od +10˚C do +˚30C. Nesmie sa používať pri r.v.v. vyšších ako 80%, ako aj za silného slnka, vetra, hmly a dážďa.

  Spotreba

  ≈10m²/0, 66 l pre jednovrstvový náter, v závislosti od kvality pripravených povrchov a spôsobu natierania.

 • Opýtajte sa, my vám odpovieme.

  *Meno / prezývka
  *Vaša otázka
  *Kontrola kódom