hotline:   +421 904 825 999  |    info(at)maximapaints.sk

  • MAXIDECOR® Aura
  • MAXIDECOR® Aura

MAXIDECOR® Aura tovar je novinka !

dekoračný lak so špeciálnymi mikrokryštalickými hranolmi

MAXIDECOR Aura je polopriehľadný dekoratívny lak so špeciálnymi mikrokryštalickými hranolmi, ktoré odrážajú rôzne farby v závislosti od uhla pohľadu. Rozsah farebného odlesku siaha od tyrkysovej, cez modrú až po fialovú. Je určený na vnútorné steny. Vyznačuje sa výnimočnou eleganciou, je vodou umývateľný a úplne neškodný pre človeka a životné prostredie.

APLIKÁCIA A REALIZÁCIA:

Balenia:
názovkglodtieň
MAXIDECOR® Aura1,40 kg
kartón:  6 ks
1lžiadny
MAXIDECOR® Aura4,20 kg
paleta:  96 ks
3lžiadny

Charakteristika

Podklad musí byť: suchý, nosný, čistý a zbavený voľne lepených častí, prachu, vodou riediteľných solí, mastnoty a iných nečistôt. Starý náter, ktorý nie je dobre priľnutý, odstráňte mechanicky. Nerovné povrchy vyrovnajte akrylovou vyrovnávacou hmotou GLETOLIN G. Potom naneste na povrch texturovací krycí náter pre dekoratívne techniky MAXIDECOR Quartz Primer, všetko v súlade s pokynmi výrobcu. Najviditeľnejší efekt sa dosiahne, keď sa ako základná farba použije MAXIDECOR Quartz Primer Nero, sýto čierny odtieň tejto farby, ale je možné použiť akýkoľvek iný tón. Po zaschnutí podkladu naneste postupne MAXIDECOR Aura v malých množstvách v jednej vrstve pohybmi štetca vo všetkých smeroch na plochu 1–2 m². Pred zaschnutím náteru opäť jemne prejdite po nanesenom materiáli suchým štetcom, aby ste vytvorili konečný vzhľad a odstránili prípadné stopy po štetci. Náter je možné nanášať striekacím strojom aj valčekom. Pri nanášaní valčekom používajte valček s dĺžkou štetín maximálne 12 mm a snažte sa vyhnúť stopám po valčeku. Pre optimálne výsledky pri nanášaní valčekom sa neodporúčajú extrémne hlboké podtóny. Bez ohľadu na techniku nanášania, pre dodatočný efekt a jednotnejšiu aplikáciu môžete naniesť druhú vrstvu. MAXIDECOR Aura je pripravený na použitie, len ho treba dobre premiešať. Produkty rôznych šarží a dátumov výroby musia byť homogenizované.

18 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Uschovávať v originálnom, dobre zatvorenom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5 °C do +25 °C, ochránené pred priamym slnečným žiarením.

Optimálna prevádzková teplota je od +10 °C do +25 °C. Nepoužívajte pri teplote nižšej ako +5 °C.

12–14 m²/L, v závislosti od drsnosti a nasiakavosti podkladu, techniky a spôsobu aplikácie.

Hnedá farba – zošľachtite priestor ...

Hnedá farba patrí medzi neutrálne sekundárne farby, ktorá sa dostáva miešaním červenej, ...

Od opustenej továrne po inšpiráciu

Často sú maliarske umelecké diela považované za elitisticky nedostupné drahocennosti, ...

Najpredávanejšie produkty

SPÔSOB DORUČENIA

Zakúpené produkty Vám doručíme vlastnou dopravou alebo zmluvným prepravcom.

FIREMNÍ ZÁKAZNÍCI

Spolupracujeme výhradne na obchodnom vzťahu B2B.

PRÉMIOVÁ KVALITA

Maxima produkty prezentujú prémiovú kvalitu s výbornými vlastnosťami.

© 2024 maximapaints.sk | mapa stránok